(+371) 24 11 24 20
×
day
day

Atsauksmes

GURU DAS MASSAGE® – tā ir kompilācija no dažāda veida pazīstamām masāžu metodēm, kuru elementi mijiedarbībā ar skaisto visaptverošo mūziku, ko esmu neticamā veidā savienojis, kas rezultātā veido pārsteidzoši harmonisku, 2 stundu ilgu, augstas kvalitātes kopjošu VIP procedūru, kas rezultātā, pateicoties dažādai tehnikai un virtuoziem paņēmieniem, neticamā veidā iedarbojas uz cilvēka organisma pamatsistēmas elementiem: nervu, limfātisko, gremošanas, asinsrites, muskuļu, kaulu, imūno sistēmu. Masāža sniedz ķermenim vieglumu, brīvību un atveseļošanos, bet dvēselei – laimi, sirdsmieru un līdzsvaru.Philippe Do
Filips Do (tenors)

Francija

Ārkārtīgi profesionāla, ļoti laipna un lieliska masāža! Es devos uz 2 stundu pilna ķermeņa masāžu. Ļoti iesaku!

kushpelo
Jurijs Kušpelo

Atmosfēra, stipras rokas, korekta attieksme un profesionalitāte. Tās ir tikai nedaudzas lietas, ar kurām vēlos padalīties ar tiem, kuri ir ceļā pie sava meistara.

Esi vesels, lai stipras rokas! Novēlu Jums tādus klientus, kuri vēlas un var mijiedarboties ar Jums sava ķermeņa un labsajūtas labā.

Bet tiem, kuri ir ceļā pie Jums, novēlu īsu ceļu!

Atnāciet! Paldies!

Optimistova
Nata Optimistova

Es ļoti priecājos par iepazīšanos ar Guru Das Spa.

Kā daudzu bērnu māmiņa es tiku apbalvota ar 2 stundu burvību pilnu masāžu.

Bez ekskluzīvajām procedūrām, es guvu sajūtu, ka mans ķermenis ir jauns, plastisks un lokans – un tas bija mans ķermenis!

Pēcgarša saglabājās vēl ilgi pēc tam. Burvīgi, nav salīdzināma ne ar vienu citu masāžu.

Paldies Jums, meistar!

shurins
Stas Shurins

Vācija

Reiz to piedzīvojuši, jūs nekad vairs neatgriezīsieties pie nekā cita! Es nevaru atrast vārdus, lai aprakstītu šo pieredzi… Es dzīvoju Vācijā. Es visu laiku biju saspringta un nogurusi. Aizbraucu apciemot vecākus Rīgā un saņēmu no mammas dāvanu karti uz šo masāžu… Īsumā: ŠĪDIEN ir kaut kas ne no šīs pasaules! Es gandrīz jutu, kā katra mana ķermeņa šūna atdzīvojas! Brīnišķīgs uzņēmums, ļoti profesionāls un uzmanīgs meistars! Tas ir kā ceļojums laikā “pirms un pēc”, kad 2 stundu laikā tu kļūsti par jaunu cilvēku… vienkārši lieliski! Jums tas ir jāizmēģina! Nekad iepriekš nebiju dzirdējusi par šāda veida masāžas tehniku. Es to ļoti iesaku!

miglane
Angelika Miglane

Pieredzējusi ar dažāda veida masāžām, varu teikt, ka savos 50 gados nekad neko tādu neesmu redzējusi un jutusi!

Šī ir pārsteidzoša tehnika!⠀

Neticama Vladimira enerģija!

Divas stundas paskrēja kā minūte, un prieks, vieglums un atjaunotne, ko es jutu, nav salīdzināma!

Es jums apliecinu, ka tādas lietas nav ne Rīgā, ne Eiropā, ne Bali utt.

Sagatavojiet sev dāvanu!
Apmeklējiet šo brīnišķīgo meistaru !!! Guru!

Tas būs vienkārši lieliski!

Bart De Sloovere
Bart De Sloovere (masāžas speciālists)

Beļģija

Vislabākā masāža, kas jebkad bijusi, veikta visprofesionālākajā veidā un vidē, par kādu jūs varat tikai sapņot! Es varu tikai apstiprināt visas pārējās atsauksmes par šo masāžu!

karapetian
Aida Karapetian

Tā ir labākā masāža Rīgā! Vladimirs ir lielisks speciālists! Top of the line! Labākais no labākajiem! Noteikti ir tā vērts, ka viņš iekasē katru eiro! Man bija tik lieliska pieredze ar viņa masāžu!!!! Nevaru sagaidīt, kad apmeklēšu viņu vēlreiz!!!! Dievs svētī!!!

Strake
Lolita Strake

Jūs esat labākais! Man ir 30 gadu klienta pieredze, un tas bija jūsu rokās, ka es vienkārši aizlidoju … aizmirstot, kur es esmu un ko es šeit daru! Uz ielas garāmgājēji pievērsās manam acu mirdzumam! Tā nav tikai muskuļu un ķermeņa masāža. Tā ir masāža un iekšējās pasaules bagātināšana! Paldies, ka esat un par jūsu talantu!

Harlanovs
Andrejs Harlanovs

Liels paldies Vladimiram, viņš mani salaboja un es atkal varu brīvi kustēties.

Iesaku visiem, nenožēlosiet!

Kamēr neesi pamēģinājis, tikmēr nesapratīsi.

Vladimir, vēlreiz liels Jums paldies! Uz tikšanos!

Baikova
Irina Baikova

Gribu izteikt lielu pateicību masāžas meistaram!

Jūsu augstais profesionālisms, mīlestība pret veicamo darbu un taktiskā attieksme pret klientu sajūsmina!

Pēc masāžas pārņem nebijis vieglums un gribas lidot!

Noteikti pie Jums atgriezīšos! Iesaku visiem!

Pamēģinot vienu reizi, jūs noteikti atgriezīsieties atkal!

Džopua
Madina Džopua

Pati labākā masāža pasaulē!

Gribu sacīt paldies Vladimiru par tādu unikālu, satriecošu Masāžu!

Par burvju rokām un mīlestību pret savējo lietu.

Tās bija divas kosmosa stundas!

Ieteicu visiem kaut reizi dzīvē pabūt Meistaram Vladimira.

Tās ir burvības un neaizmirstamu izjūtu” divas stundas!

bagis
Helmuts Bažiss

Masāža ir fantastiska!

Esmu bijis daudzās vietās:

gan mūsu ESPA, gan masāžās, ko veic privāti masieri, gan sanatorijā Austrijā, taču šī ir pavisam cita masāža, par pakāpi augstāka!

Ļoti iesaku!

Viss bija ļoti profesionāli, un daži mirkļi, piemēram, vēdera un galvas masāža, bija kvalitatīvs un ļoti patīkams pārsteigums!

Esmu pārliecināts, ka atgriezīšos vēlreiz, un vairāk nekā vienu reizi!

Денис-Воропаев
Denis Voropaev

Neticams meistara profesionalitāte! Pilnīga iegremdēšanās procesā! Patiesi labākā masāža Rīgā, Latvijā vai varbūt pat pasaulē! Iesaku vienreiz pamēģināt un pārliecināties par GURU DAS SPA visās atsauksmēs!

petrovic
Lilit Petrovic

Šveice

Tā bija neticama pieredze. Es varu garantēt, ka šī ir labākā masāža VISUMĀ!!!!! Ja sen neesi bijis atvaļinājumā, jūti sāpes (fiziskas un garīgas), vēlies piepildīt sevi ar mīlestību un kaisli, mieru un spēku, iegūt Visuma resursus, tad tu esi pareizā vietā! Vladimirs ir vienkārši neticams. Es garantēju. Bija vērts lidot no Šveices! Noteikti ne pēdējo reizi. Paldies par šo brīnišķīgo pieredzi!!!!

Gruskevics
Ritvars Gruskevics

Pasakos Vladimiram Gimburgam par lielisko muguras masāžu! Šis bija lielisks piedzīvojuma, pieredzes un vienlaikus sava ķermeņa izzināšanas ceļojums. Patīkama, gaumīga un “ārpasauli izslēdzoša” atmosfēra. Pārdomāts, tumšos toņos ieturēts interjers, relaksējoša kvalitatīva mūzika, apslāpēta gaisma un laipna sagaidīšana…. Muguras masāža…. lieliska un citādā tehnikā izpildīta! Ja vēlaties “klasiku”, tad šeit tās faktiski nav! Ir individuāla tehnika un tā lauž stereotipu, tā ir jājūt! GURU DAS SPA masāžas tehnika nav salīdzināma ar to, kas ir darīts ar manu muguru iepriekš! Ir pazīstami elementi, bet to kopums un konkrētais izpildījums ir uzslavas vērti! Tēlaini izsakoties, tas ir spēks, koordinācija, un meistara roku deja mūzikas ritmā pa visu masējamo zonu…. galvu, kaklu, trapeci, muguru, gluteusu un rokām. Masāža, kas “izslēdz” klienta apziņu un vēlmi kaut ko kontrolēt… Pēc masāžas ir noņemts sasprindzinājums, kas bija uzkrājies jostas vietā un garastāvoklis vienkārši, SUPER! Paldies, Vladimir!

Veronika Mihela
Veronika Mihela

Labākā masāža Rīgā!
Noteikti labākā masāža Rīgā! Pilnīga relaksācija masāžas laikā un pēc tās viegluma sajūta un lielisks garastāvoklis visai dienai. Es jutos lieliski atpūtusies un enerģijas pilna. Liels pluss ir ļoti ērta atrašanās vieta pilsētas centrā. Pati studija ir ļoti izsmalcināta, veicinoša garīgai un fiziskai relaksācijai. Es ļoti iesaku visiem!

Alterkait
Yousef Alterkait

Kuveita

Es pārbaudīju atsauksmes un saku, ka tas ir pārāk labi, lai būtu taisnība, bet tas ir taisnība!!! Es darīju vairāk nekā 500 masāžas manā dzīvē, un līdz šim tas aizņem top 1, viņš ir ne tikai masāžas terapeits Vladimirs ir dziednieks. Paldies par reālu!

kim
Jūlija Kima

Krievija

LABĀKA MASĀŽA

Es atradu informāciju par Vladimiru pagājušā gada augustā un vēlējos apmeklēt Masāžu.

Divas nedēļas iepriekš mēģināju pieteikties, bet brīvu vietu nebija.

Tāpēc, kad aprīlī nolēmu ierasties Rīgā ar draugiem, es pierakstīju visus uz masāžu pirms sešiem mēnešiem.

Un nenožēloju savu tālredzību – tā bez pārspīlējuma bija labākā masāža manā dzīvē!

Divas stundas pagāja ātri.

Kaut kur lasīju, ka Vladimira masāža ir kā roku deja – labāk nevar teikt!

Es to ļoti iesaku, un, ja es atkal atbraukšu uz Rīgu, es noteikti došos vēlreiz!

feldmane
Vera Feldmane

Es beidzot tiku pie atsauksmēm!

Teikt, ka tas bija neticami, nozīmē neteikt neko!

Pirmkārt, absolūti ērta un mājīga atmosfēra, ārkārtīgi taktisks un iejūtīgs Vladimirs!

Otrkārt, neticamā mūzikas un kustības kombinācija ir kas vairāk par masāžu!

Sava veida ceļojums citā realitātē, citā dimensijā!
Visa seansa laikā šķiet, ka jūs no jauna izzināt savu ķermeni, iepazīstat to!

Katra noguruša ķermeņa šūna ar katru sekundi tiek atbrīvota no visa liekā, nevajadzīgā, visas negatīvās domas iztvaiko, atstājot vietu Gaismai un Siltumam!

Tas patiesībā ir neticami!
Masāža ne tikai ķermenim, bet arī dvēselei!

Sajūta pēc seansa ir tāda, it kā tu būtu iemācījies elpot no jauna!

Un kāds miegs pēc tam! Es jau biju aizmirsusi, kad tik labi gulēju: saldi un rāmi, it kā mākoņos …

Vēlreiz paldies, Vladimir!
Un lai veiksme vienmēr jūs pavada it visā!

P.S.
Dārgais Vladimir, piedodiet man par nekaunību, bet es tomēr uzdrīkstos jums nepiekrist, un esmu pārliecināta, ka es neesmu vienīga! Jūs joprojām nepiekrītat, bet jūs esat burvis, visīstākais! Pārkāpjot jūsu Brīnumzemes slieksni, visas rūpes, pārdzīvojumi, viss, kas pirms sekundes šķita gandrīz kā betona plātne, it kā ar burvju starpniecību, pazūd, dodot vietu siltai, iemidzinošai, tik spilgtai un nesalīdzināmai enerģijai, kas kā silta sega, aptin un droši pasargā no jebkādiem sliktiem laika apstākļiem! Un pati Masāža ir kaut kas ārpus apziņas un parastās uztveres, kaut kas nav aprakstāms vārdos, kaut kas dziedina Dvēseles! Zema paklanīšanās jūsu Burvībai un jums, Burvi! Ticiet man, neviens vārds pilnībā nenodod visu Burvību, kurai pieskaras visi, kas nāk uz jūsu Brīnumzemi!
Iepazinos ar augstas klases masāžas Guru Vladimiru!

uljanov
Svjatoslavs Uljanovs

Šī bija pirmā masāža manā dzīvē, un tā bija ļoti forša! Sākotnēji es domāju, ka 2 stundas paies lēnām un kādā brīdī būs garlaicīgi, bet nē. Pateicoties patīkamajai, pieklusinātajai atmosfērai ar fona mūziku un dažādām masāžām, laiks ātri paskrēja! Masāža bija tik forša, ka man bieži uznāca zosāda! Turklāt kad viņš veica kakla masāžu, bija patīkama kraukšķināšana, likās, ka manas locītavas nonāk vietā! Vissvarīgākais ir tas, ka pēc masāžas man mugura pārstāja slinkot, man vienmēr bija neērti turēt to taisni, un pēc masāžas bija sajūta, it kā mugurkaula apakšējā daļa sāktu turēt augšējo daļu, neļaujot tai pieliekties, un vispār, tur bija kaut kāda veida kustību vieglums! Tas noteikti ir jūsu naudas vērts, es iesaku visiem! Meistars Vladimirs ir ļoti foršs, viņš man izstāstīja arī par anatomiju un masāžas priekšrocībām!

kairova
Anita Kairova

Labākā masāža manā dzīvē! Esmu bijusi daudzviet, bet šī masāža ir kaut kas maģisks! Pieeja katram klientam ir lieliska! Es aizmirsu, ka man kādreiz ir bijušas muguras sāpes! Labākais profesionālis šajā biznesā!

smirnova
Natālija Smirnova

ASV

Gribu sniegt augstu novērtējumu īstenam sava darba meistaram un lieliskam speciālistam!

Neapmeklēju masāžas procedūru pirmo reizi.

Katru reizi es sajūsminos par uzmanību, rūpēm un meistarību, kas ir Jūsu masāžas kabinetā!

Esmu gatava sniegt vislabākos ieteikumus ikvienam cilvēkam, kas vēlas saņemt profesionālu masāžu.

Liels Jums paldies par visu, Meistar

yukhimenko
Natālija Juhimenko

Šveice

Vienkārši lieliski!

Es joprojām sajūsminos par iespaidu, ko atstāj tik prasmīga masiera rokas…

Tas ir tas pats, kas izpeldēties siltā jūrā.

Liels Jums paldies, ka dāvināt tādu mieru, atslābināšanos un labsajūtu cilvēkiem!

Jūsu rokas tik prasmīgas kā pianista rokas spēlē uz instrumenta, kas saucās cilvēka ķermenis.

Īsumā, es neesmu dzejniece, bet masāžu Jūs tiešām veicat lieliski! Iesaku visiem! Saku no visas sirds – liels paldies Jums vēlreiz!

Man ir tāda sajūta, ka es sāku vājēt pēc viena masāžas seansa.

Noteikti atnākšu vēlreiz…ne vienu reizi vien.

Veselību un spēku Jums, Vladimir!

minkin
Valērijs Minkins

Anglija

Es devos uz savu pirmo masāžu un biju ārkārtīgi priecīgs!

Vladimirs atstāja ļoti labu iespaidu gan kā cilvēks, gan kā speciālists!

Ļoti maigs, uzmanīgs, inteliģents.

Masāža ir profesionāla, kvalitatīva.

Divas relaksācijas stundas!
Ja ir muguras sāpes vai kaut kas cits, tad jau nākamajā dienā viss pāries.

Patika kvalitāte!

Iesaku visiem!

Paldies Vladimiram!

soroka
Elena Soroka

Vladimir, PALDIES! Tā ir bijusi burvīga masāža! Nē, iespējams, šī nav tikai masāža, tas ir kaut kas vairāk un kaut kas dziļāks. Sajūtas pēc procedūras ir kosmiskas! Kopš manas ciemošanās pie jums ir pagājušas trīs dienas, un man joprojām aug spārni! Iesaku visiem un visiem iziet cauri šim kosmosam!

novikova
Olga Novikova

Jā! Šī ir patiešām labākā masāža, kāda man jebkad bijusi! Paldies! Jums ir zelta rokas!

tarasova
Tatjana Tarasova

Šī nav tikai 2 stundu ilga visa ķermeņa SPA masāža no pirkstu galiem līdz galvas vainaga galam + sejai patīkamas vieglas mūzikas pavadībā, bet arī visas ķermeņa nervu sistēmas relaksācija!

Smadzenes vienkārši aizlido kosmosā, un jūs nonākat stāvoklī, kurā nevēlaties par kaut ko domāt, aizmirstat visas nepatikšanas un stresu!

Jūs vienkārši uzticīgi nododat sevi sava amata meistara spēcīgajās rokās, un viņš, tāpat kā DZIEDINĀTĀJS, jūsu ķermenī ievieto visu savā vietā: gan skriemeļus, gan locītavas, gan iekšējos orgānus!

Jūs atstājat Vladimiru ar pilnīgi nomierinātu un atjaunotu – gan seju, gan ķermeni, un jūs saprotat, ka vēlaties atgriezties, un vairāk nekā vienu reizi atpūtināt savu ķermeni un dvēseli viņa rokās …

Es ļoti iesaku izmēģināt to visiem, kas vēl nav pazīstami ar Vladimiru un viņa masāžas tehniku!

Jūs to nekad nenožēlosiet!

Liels paldies, Vladimir!

Jūs tiešām nodarbojieties ar SAVU darbu!

Lai jums veicas un jums ir tikai pateicīgi klienti!

zuev
Igors Zujevs

Vladimir, liels paldies!

Es droši vien novērtēju jūsu darbu nedaudz sīkāk nekā citi!

Pirmo reizi ar masāžas tehniku ​​iepazinos laikā, kad biju profesionāls sportists, pēc tam, daudzus gadus vēlāk, pats izgāju masāžas kursus!

Atkārtoti apmeklēju masāžas terapeitus dažādās valstīs!

Un, balstoties uz manu pieredzi, es varu teikt, ka jūs esat unikāls speciālists, kurš apvieno zināšanas un prasmes ar pozitīvu enerģiju un individuālu pieeju!

Jūsu rokas “dziedē” jebkuras sāpes, vārdi atbrīvo no stresa!

Paldies par jūsu darbu!

jana-viktorovna
Jana Viktorovna

Grūti nosaukt vienkārši par masāžu – to var salīdzināt ar lidojumu kosmosā!

Es esmu sajūsmā par tik augstas klases masāžu!

Liels Jums paldies!

brode
Nataļja Brode

Vladimir, nekautrējies, jūs esat burvis, no Dieva. Jūs esat Dieva rokas! Jūs darāt brīnumu ar savām rokām, piepildāt mūsu čakras ar Dievišķo enerģiju un Mīlestību, un cilvēks jūtas atdzimis, izmetis un aizmirsis problēmas, bez kaitu nasta, viegls un nesvarīgs, laimīgs un pacilāts —  vai tā nav maģija? Kad esam kļuvuši veseli un laimīgi, mēs pateicamies jums ar mīlestības enerģiju laipnu apbrīnas un pielūgšanas vārdu veidā. Galu galā Dievība ir jāpielūdz, un jūs esat mums kā visvarens Dievs, kas glābj mūs no problēmām un čīkstēšanas ķermenī! Tāpēc rūpējieties par sevi, esiet vesels un laimīgs, mēs vienmēr būsim laimīgi ar jums, mēs jūs mīlēsim, slavēsim un pielūgsim!

todosjev
Dmitrijs Todosjevs

Lieliski! Paldies! Es atstāšu jūsu atsauksmi… Iespējams, ka Vladimira masāža būs labākā masāža, kāda jums jebkad bijusi! Es to saku drosmīgi, jo Man bija vairāk nekā 100 masāžas! Pēc divām stundām jūs tiksiet sakārtots kā motors un ieeļļots ar eļļu! Vēl viena pārsteidzoša lieta ir tā, ka jūs varat sarunāties ar šo personu par jebkuru tēmu, un papildus unikālai masāžai var rasties izpratne par dažiem jautājumiem! Ļoti labs psihologs! Profesionāls masieris!

GURU DAS SPA ir lieliska vieta! Iesaku visiem!

shipulina
Tatjana Šipuļina

Šveice

Atsauksmi neuzrakstīju uzreiz.

Es gribēju izbaudīt rezultātu.

Vienkārši lieliski un neaprakstāmi labi!

Tas ir tā vērts! Iesaku visiem!

Atkārtošu pie pirmās iespējas

baranova
Kristīne Baranova

Visu laiku labākā masāža!

Liels paldies!

Jūs esat vienkārši superīgs!

helin
Pekka Helin

Somija

Lieliska masāža, kas padara jūsu ķermeni ļoti relaksētu un līdzsvarotu!

Ja jūs meklējat masāžu Rīgā, iesaku GURU DAS SPA!

Pēc 2 stundu ārstēšanas jūs jūtaties tik labi!

Lieliska masāža ar relaksējošu atmosfēru!

Vladimirs ir eksperts ar lieliskām pilnīgas relaksācijas metodēm, ieskaitot masāžu mūzikas pavadījumā!

karagodina
Natālija Karagodina

Es esmu pateicīga par krāšņo, kosmisko masāžu sava darba meitaram.

Vladimirs ir ne tikai Meistars, bet arī dvēselisks sarunu biedrs ar brīnišķīgu humora izjūtu.

Pēc masāžas man ir sajūta, ka esmu jauna, enerģiska un lokana.

Esmu pateicīga par to, ka viņš padalījās ar savu enerģiju.

Noteikti atgriezīšos!

sabalina
Tatjana Sabalina

Labdien!

Ja jūs gribat sevi palutināt ar neaizmirstamu masāžu, nāciet uz Guru Das Spa pie Vladimira!

Personīgi es nelasīju nekādus komentārus, atnācu tīri intuitīvi un nenoturējos neuzrakstot atsauksmi.

No meistara burvju roku pirmajiem pieskārieniem tu nokļūsti bezsvara pasaulē, kur ir vienots ķermenis un prāts.

Visas sajūtas kā liānas aptver tevi un tu burtiski sašķīsti kā smilšu graudiņos.

Burtiski ar vēja plūsmu tu saplūsti ar mūziku un teleportējies uz citu pasauli, kur 2 stundas aizlido kā mirklis, un tu saproti, ka tā ir tā vieta, kur vēlies atgriezties vēl un vēl!

Liels paldies un uz tikšanos!”

Ar cieņu, Tatjana

egorov
Egor Egorov

Vācija

Perfekti profesionāls darbs! Kā ārsts un profesionālis, kas pārzina dažādas masāžas metodes, es to ļoti iesaku!

gade
Yashwant Gade

Indija

Es domāju, ka šeit piedāvā labāko masāžu visā Latvijā!

bartseva
Diana Barceva

Esmu apceļojusi visu pasauli, un visās valstīs esmu veikusi masāžu! Bet pirmo reizi mūžā uz ķermeņa jutu tik īpašas tehnikas! Tās ir patiesi unikālas! Šis puisis liks tev justies, kā desmit rokas tevi masē! Un viņš to dara ar tādu rūpību un mīlestību! Pat nedomā, ej un mēģini! Novēlu visiem masāžas mīlētājiem un cienītājiem vismaz vienu reizi izjust šo SPA masāžu!

Edgars Kozaks
Edgars Kozaks

Spēcīga masāža, kas aizvedīs jūs kosmosā! Vladimirs ir sava amata meistars. Iesaku!

levchenko
Irina Ļevčenko

Masāža ir tik profesionāla, ka es iesaku to apmeklēt!

Es esmu sajūsmā!

Stipras rokas un tajā pašā laikā – maigas, to ir jāizjūt katram.

Iesaku. Nenožēlosiet!

garnik
Andrejs Garniks

Apmeklējiet, jūs nenožēlosiet!

Saņemu kā dāvanu no draugiem, un tagad to dāvināšu citiem!

Litvinovskaya
Elena Litvinovskaya

Man beidzot paveicās apmeklēt GURU DAS SPA. Tā ir unikāla vieta, kur var iegremdēties brīnišķīgajā masāžas mākslas pasaulē. Tā ir vieta, kur ikviens var gūt prieku un izbaudīt neizsakāmas sajūtas. Meistars Vladimirs ir īsts profesionālis. Šeit jūs varat pilnībā atslābināties un uzticēties meistaram. Vladimirs veic rituālu ar neticamu atdevi, nododot jums emocijas un sajūtas, kuras jūs jūtat un redzat savā galvā, it kā jūsu priekšā risinātos skaista deja. Vladimirs ir ļoti mierīgs un atklāts cilvēks, ar kuru ir patīkami sarunāties. Mana iepazīšanās ar GURU DAS SPA bija ļoti patīkama un neaizmirstama. Studijas iekārtojums ir ļoti stilīgs un moderns, kas vēl vairāk paspilgtina atmosfēru. Noteikti apmeklējiet šo vietu un pārliecinieties par tās unikalitāti un kvalitatīvajiem pakalpojumiem. Es noteikti atgrieztos šajā salonā vēl un vēl un labprāt to ieteiktu. Liels paldies, Vladimira, par to, ko jūs darāt mūsu labā!

golovenko
Tatjana Golovenko

Esmu apburta!

Ko es varu teikt
tas bija maģiski!

Vakar es apciemoju mūsu lielisko meistaru Vladimiru Gimburgu un apmeklēju viņa maģisko masāžu GURU DAS SPA.

Draugi, tā ir maģija!

Meistara rokas ir vienkārši zelta!

Vladimirs, PALDIES PALDIES par titānisko darbu! Par mūsu smaidiem un atpūtušajiem ķermeņiem! Prasme ir ārpus realitātes!

Kā labs burvis viņš no jūsu ķermeņa izveido statuju. Turklāt izliekto.

Liels paldies, gaidiet vēlreiz mūs (mani un manu ķermeņi)!

Ak, meitenes, iesaku visiem !!!

Vladimirs nav tikai Meistars,

Viņš ir DIEVS, savā profesionalitātē !!!

Jā tieši tā!!!

Atcerieties Renātas Ļitvinovas frāzi no filmas

“Taigas romāns” ???

“Es … LIDOJU … ESMU … PARADĪZĒ !!!”

TĀ TAD, VLADIMIRS PALĪDZES JUMS NOKĻŪT TĀDĀ STĀVOKLĪ, KAD JŪS JUTĪSITIES, KA TAURENIS !!!

Tā tad Vladimirs palīdzes jums nokļūt tādā stāvoklī, kad jūs jutīsities, ka taurenis.

Es atvilku savus kaulus, kas bija pārklāti ar taukiem, pie viņa un aizlidoju prom no viņa, atjaunojusies par 20 gadiem !!! ES iesaku!

Vladimir, liels paldies!

gasparovica
Tanja Gasparoviča

Viennozīmīgi!!!

Meistars ar lielo burtu!!!

Nepārspējama labsajūta bija būt Jūsu masāžā!

PALDIES!

grabiel
Miguel Grabiel

Vācija

Vislabākā masāža, kas man jebkad ir bijusi dzīvē!

Divas stundas absolūtas harmonijas un relaksācijas, kā arī pilnīga mana ķermeņa atbrīvošana no sāpēm un ciešanām!

Ar prieku atgriezīšos šeit, kad atkal atbraukšu uz Rīgu!

martynova
Diana Martynova

Vladimir, piedodiet, ka ir tik vēlu! Bet es nevarēju neuzrakstīt! Vēlreiz paldies, vislielākais par visām emocijām, kuras šodien piedzīvoju jūsu masāžā!

Esmu apmeklējis tādas kosmosa vietas, kurās nekad neesmu bijusi dzīve, guļot uz jūsu dīvāna! Dažreiz šķita, ka jums nevis divas rokas, bet daudz vairāk!

Tā ir kaut kāda maģija! Es nezinu, kas varētu būt ideālāks par šo lielisko masāžu!

Un, lai arī mugura vietām sāk just nedaudz sāpju, es noteikti zinu, ka pēc pāris dienām tās pāries un es atkal plivināšos!

Es vispār esmu ārkārtīgi priecīga, ka beidzot tiku pie jums, un nožēloju, ka neizdarīju to agrāk!

Es priecājos, ka man ir iespēja apmeklēt jūsu miera un klusuma mājvietu! Es esmu pārliecināta, ka drīz tiksimies! Ar labu nakti, un es vēlreiz atvainojos, ka tik vēlu! Paldies, dārgais Vladimir! Jūs esat brīnišķīgs cilvēks, pie kura gribas atgriezties atkal un atkal! Novēlu jums lielus panākumus!

ivanovna
Tatjana Ivanovna

Tās nav divas rokastas ir tūkstoš roku
tik stipru
un tajā pašā laikā — 
siltu un mīkstu.

Tas bija neaizmirstamas manas dzīves divas stundas.

Jūsu masāža vienkārši ir labākā lieta dzīvē.

Paldies, Meistar.

Meistars no Dieva!

Uz drīzu redzēšanos!

Dainis Kriķis

Labdien, Vladimir.

Paldies, jūtos lieliski. Vakar jau teicu, ka apbrīnoju, cik izcili Jums izdodas veikt masāžu. Esmu pabijis uz masāžu Taizemē, Vjetnamā, Malaizijā, Turcijā, Bali, Šrilankā, un tās ir bijušas labas, pat ļoti labas, bet Jūs laikam tomēr tās visas izkonkurējat. Paldies Jums!

vinogradova
Aljona Vinogradova

Milzīga pateicība par kalpošanu CILVĒKIEM!

Es gribētu uzrunāt visus cilvēkus, kuri vēlas dzirdēt savu ķermeni, palīdzēt tam novērst blokus un diskomfortu, kas ilgi mokās:

Jums jādodas pie Guru Das!

Šī nav tikai masāža, tā ir saruna starp Dievu un cilvēku caur ķermeni, kuru mēs esam nolietojuši un turpinām lietot barbariski, nemīlot, bet nežēlīgi izmantojot.

Guru DAS ir meistars no Dieva, kuram ir spēks dziedēt ķermeņus, runājot ar viņiem, izmantojot masāžu vai pieskāriena dāvanu, mīlot un apgūstot dziedināšanu.

Zemas paklanīšanas.

Spēka jums, kalpojot un palīdzot cilvēkiem!

lilit
Lilit Baghdasaryan

Šī tiešām ir labākā masāža Rīgā. Atnācu saspringta, dusmīga, ar galvassāpēm – bet izgāju mīļa, laipna, atslābta un atkal gatava iekarot pasauli!

khasin
Igor Hasin

Šādus speciālistus nedrīkst pārāk slavēt, jo tad veidosies liela rinda un būs grūti tikt pie viņiem pierakstīt! Bet viņus nevar neglābt, jo tā ir labākā masāža Rīgā un apkārtnē! Vladimirs ar savām rokām dara brīnumus! Īsts sava amata meistars!

tarasova
Tatjana Tarasova

Es varu sevi uzskatīt par pastāvīgu Vladimira klientu, jo esmu jau veikusi vairāk nekā 25 masāžas seansus pie viņa! Man nav apnicis brīnīties par viņa izpildījuma tehniku ​​(es to neesmu pieredzējusi nevienā pasaules valstī!), no kuras jūs piedzīvojat tik unikālas, fantastiskas, Dievišķas, vienkārši satriecošas kosmiskas sajūtas, kuras nekad nevarat piedzīvot dzīve, ja kaut vai vienu reizi, jūs nenonāksiet Vladimira masāžas studijā! Es vienkārši negaidīju, ka šeit, Rīgā, ļoti tuvu ir vienkārši ekskluzīvs, autormasāžas Dievs, kuru vienkārši nav iespējams īsumā aprakstīt vārdos! Šī ir mājīga studija ar atmosfēru, patīkamu aptverošu mūziku un visas šīs svētlaimes īpašnieks – Vladimirs – ir ļoti uzmanīgs, viņš noteikti jūs uzklausīs, interesēsies par jūsu labsajūtu pirms un pēc procedūras un darīs viss, lai tu justos pēc viņa darba ar ķermeņi, kā tauriņš, kas tikko izšķīries no kokona … Es novēlu tev, Vladimir, ka tuvākajā nākotnē tu mainīsi savu mājaslapu “Labākā masāža Rīgā” uz mājaslapu “Labākā masāža pasaulē”!

Pieredzējusi daudzas reizes uz sevis, es apstiprinu, ka Vladimirs ir Meistars no Dieva, kuram piemīt visaugstākais līmenis un vislabākā masāžas tehnika, kādu jebkad esmu sastapusi visā savā apzinātajā dzīvē! Visiem masāžas cienītājiem: noteikti to vajadzētu izmēģināt vismaz vienu reizi! Jūs nenožēlosiet! To es jums garantēju!

Podhornyy
Danylo Podhornyy

Kanāda, Toronto

Vladimirs ir ļoti centīgs profesionālis, un pakalpojums bija ārpus visām cerībām! Noteikti iesaku visiem citiem!!! Jūs nekad nenožēlosiet viņa masāžas pakalpojumus. Vladimira, paldies vēlreiz par tik sirsnīgu uzņemšanu!

Song
Clara Song

Dienvidkoreja

Tas bija absolūti pārsteidzoši! Eļļas masāža, bet ļoti spēcīga atšķirībā no citiem. Es biju ļoti vīlies ar eļļas masāžu kopumā, pat no viena man bija pirms nedēļas, tad es atradu viņu. Viņa pieskāriens ir māksliniecisks pēc mūzikas. Ja es dzīvotu Rīgā, es nāktu katru mēnesi. Paldies!

mitroshina
Ineta Mirtošina

Burvestības pilna atmosfēra, profesionāla pieeja un īsts savas lietas meistars, kas ir izveidojis šo neaizmirstamo vietu!

Ļoti patika, īsta atpūta ķermenim un garam.

Paldies Jums!

dortane
Vēsma Dortāne

Nezināju par metodi, par tik profesionālu meistaru savā jomā. Ar vislabākajām atsauksmēm ieteica draugi.
Neticama, vārdos neizsakāma sajūta pēc procedūras. Mierīgā, nepiespiestā atmosfēra, labestība, kura pārņem tikko ienākot. Guru Das Spa metode ir spēcīgo roku veiktā procedūra, kā rezultātā atgūsti vingru augumu, jaunu seju! Pārsteidzoši! Es novēlu visiem, kuri vēl nav izjutuši šo masāžas metodi, nekavējieties, apmeklējiet un pirms pavasara atgūstiet otro jaunību!!! Vēlreiz MILZĪGS PALDIES! Es novēlu jums, Vladimirs, veselību un enerģiju turpināt jūsu darbu!

polakova
Tatjana Polakova

Volodja! Liels paldies! Tev ir zelta rokas!

kovaleva-2
Tatjana Kovaļeva

Labdien.
Beidzot izdevās apmeklēt šo maģisko vietu! Nolēmu sevi palutināt ar 2 stundu masāžu, ko veica brīnišķīgs sava amata meistars, es biju pilnīgi sajūsmā! Tik ilgstošu efektu negaidīju! Bet vispirms lietas vispirms.

Bija sāpes un stīvums plecos, nogurums, smaguma sajūta kājās un pietūkums. Visi punkti tika ņemti vērā. Pēc procedūras, kad izgāju ārā, sapratu, ka negribas atgriezties realitātē. Bija tāda kā atsvešinātība, vieglums prātā, nekoncentrēta domāšana. Pilnīgs iekšējs miers. Es gribēju šo stāvokli pagarināt. Tāpēc es visas lietas, lēmumus un ikdienas rutīnas darbus atliku uz citu dienu. Ķermenis patīkami sāpēja, un sāpes kaklā un plecos tajā dienā bija mazākas. Arī gremošanas sistēmā bija vērojamas izmaiņas. Miegs bija lielisks, bez pamošanās, prāta skaidrība un ķermeņa elastība nebija ilgi gaidāma.

Meistara rokas ir maģiskas, “apskāviena” elementi deva izcilu, neatkārtojamu sajūtu. Bija jūtama beznosacījumu mīlestība un rūpes, kas bija vērstas tikai uz mani pašu. Mierinājumu un atsvešinātību no pasaulīgām rūpēm papildināja aromātiskās eļļas, kas brīnumainā kārtā virmoja studijā. Liels paldies par iespēju piedzīvot šo burvību!

Tagad es precīzi zinu, kur ir labākā masāža pilsētā! Un es zinu, ka šī bija tikai pirmā un nebūt ne pēdējā tikšanās!
Veiksmi visā un labklājību jūsu smadzeņu bērnam GURU DAS SPA!!!

Dias
David Dias

Luksemburga

Man bija 2 stundu Full Power Massage, un es varu droši teikt, ka tā bija labākā dziļo audu/muskuļu masāža manā dzīvē. Man ir bijušas masāžas ar dažādām tehnikām vairākās pasaules daļās, un Guru Das tehnika ir patiešām lieliska, ja ne labākā, kāda man ir bijusi līdz šai dienai.

Tā kā es esmu liels puisis, viņam bija daudz darba ar mani, bet viņa spēks bija nemainīgs (ļoti spēcīgs) visas 2 masāžas stundas. Tas vien ir sasniegums.

Paldies, Guru Das!

kovaleva
Katerina Kovaleva

Labākā masāža Rīgā!
Mēs pēc kārtas gājām uz pusotru stundu ilgu visa ķermeņa masāžu. Cena par šo prieku bija 90 €, bet ticiet man, masāža ir šīs naudas vērta!

Viss tika veikts profesionāli un precīzi. Visas prasības tika izpildītas. Kad man masēja muguru ar elkoņiem un rokām, man radās iespaids, it kā es saņemtu masāžu ar 4 rokām!

Tas bija lieliski!!!
10 no 10.

P.S.
Iepriekš apmeklētās vietas,
Taizemes masāžas
un masāžas slavenā viesnīcā vecpilsētas centrā. Mums tur nepatika!

scheurer
Irina Šerere

Šveice

Es vēlos izteikt pateicību Vladimiram par pārsteidzošo masāžu.

Tas bija ka ienirt nereālā pasaulē.

Acumirklī paskrēja divas stundas.

Sajūtas ir fantastiskas …

Es ļoti priecājos iepazīties ar jūsu daiļdarbu.

To nevar nosaukt citādi.

Es vēlos vēlreiz pateikties Vladimiram par unikālo un brīnišķīgo masāžu.

Jūs esat tikai sava amata meistars.

Meistars ar LIELĀJIEM BURTIEM!

Ikviens, kurš nonāks šīs personas rokās, būs patīkami pārsteigts par Vladimira tehniku ​​un mākslu.

Iesaku visiem.

Šīs masāžas sajūtas ir neaizmirstamas.

empty-review
Igors A.

Lieliska masāža! Vienīgais patiešām spēcīgais un profesionālais masieris Rīgā!!! Ļoti apmierināts ar rezultātu, iesaku visiem!

kozlinska
Inna Kozlinska

Unikāla un dziļa masāžas pieredze. Viena no labākajām masāžām, kāda man jebkad ir bijusi. Veikts ar mīlestību, rūpību un augstu profesionalitāti. Tagad es jūtos daudz labāk! Šis bija mans otrais apmeklējums (pirmais bija 2021. gada vasarā). Pirmajā reizē es aizlidoju ļoti tālu, bet šoreiz tā bija mērķtiecīga labsajūtas pieredze, lai uzlabotu asins un limfas plūsmu, strādātu galvas un plecu zonā. Pilna ķermeņa masāža ir meistardarbs! Ja izlemjat, kuru no tām izvēlēties, izvēlieties to!

vicky
Victoria Alexandrovna

Vienkārši maģija un nebeidzama procesa baudīšana! Liels paldies, Vladimir! Jūs esat īstais savas lietas guru!! Iesaku ikvienam, kurš patiešām vēlas iegūt kvalitatīvu un bezgala neaizmirstamu masāžu!

rudenko
Anna Rudenko

Latvija/Anglija

Šodien zvaigznes sanāca kopā, un es tiku uz masāžu ārpus rindas, uz patiešām labāko masāžu manā mūžā, un ticiet man, man ir ar ko salīdzināt, paldies, Volodja! Iesaku visiem, kas vēlas uzdāvināt  sev miesas un dvēseles svētkus, noteikti doties uz masāžu pie labākā masiera!

chernous
Artem Chernous

Šo pieredzi nevar aprakstīt vārdos, bet es mēģināšu. Absolūti lieliska masāža, tajā ir viss: ērta un relaksējoša mūzika un atmosfēra, profesionāla augstākās kvalitātes masāža, kur visi muskuļi tiek masēti visā laikā, jūtoties lieliski, un, protams, draudzīgs un profesionāls speciālists – Vladimirs. Es varu droši teikt, ka šī bija labākā pieredze, kāda man jebkad ir bijusi! Vladimirs ir absolūti īsts sava amata meistars, un es iesaku ikvienam jebkura ilguma masāžu (esmu izmēģinājusi 40 minūšu un 120 minūšu), tā ir īsta svētlaime!

robaten
Anastasija Robatena

Dzimšanas dienā vīram uzdāvināju masāžu. Viņam bezgala patika!

Vladimirs ir ļoti patīkams cilvēks!

Mēs noteikti vēlreiz atgriezīsimies un visiem iesakām!

gimburg
Kristina Gimburga

Paldies Tev, tēt, ka Tu ieliec savā darbā savu dvēseli!!

Tev piemīt nenovērtējams talants un es no sirds lepojos un apbrīnoju Tevi!

Tu esi nepārspējams Meistars. Pār Tavām rokām valda pats Dievs Kungs!

Ieejot Tavā pēc lavandas smaržojošā kabinetā, cilvēks nonāk citā pasaulē, no kuras negribas atgriezties, jo visa pasaule ir caurausta ar mīlestību un uzticību savam darbam un Dievam..

Vēlu Tev panākumus un daudz laimīgus un apmierinātus klientus!

Es Tevi ļoti mīlu!

Nāciet uz masāžu GURU DAS SPA, jo atveseļosieties gan fiziski, gan garīgi!

kiselev
Yuri Kiselev (Norvēģija)

Mana labākā masāža jebkad! Vai jūs pazīstat to sajūtu, kad uzreiz saprotat, ka vīrietis patiešām perfekti pārzina savu darbu? Jā, tas ir Vladimirs, viņš lieliski zina, kā un ko darīt. Viņš ir spēcīgs, bet uzmanīgs, ļoti uzmanīgs un laipns. Tā patiešām bija labākā masāža, kāda man jebkad dzīvē ir bijusi!

Sabolta
Alina Sabolta (Spānija)

Dārgais Vladimirs!
No visas sirds vēlos pateikties jums par īstu dāvanu ķermenim un dvēselei! Jūs esat tik uzmanīgs pret mana ķermeņa reakciju un dāvājat patiesu svētlaimi! Pēc Jūsu masāžas es jūtos viegla un svaiga, kā spalviņa gaisā! Visas sāpes un nogurums pazūd, atstājot vietu tikai harmonijai un mieram! Jūs esat īsts masāžas burvis! Un es nevaru iedomāties labāku veidu, kā Jums pateikties un pateikt lielu paldies! Uz tikšanos un visu to labāko!!!!!!!!. Ar cieņu, Alina!

lavrova
Taņa Lavrova

Dziedinošā enerģija.

Augstākās klases masāža! Meistara darba un enerģijas unikalitāte ir pārsteidzoša jau no pirmās minūtes. Katrs fiziskā ķermeņa centimetrs ir nostrādāts, aiziet bloki, skavas, sāpes. Bet pats galvenais – tiek izārstēts iekšējais stāvoklis, pazūd nemiers, stress, negatīvās domas. Kā tas var būt? Meistars ir īsts dziednieks! Ik pa laikam apmeklēju šo vietu un iesaku visiem. Esiet veseli un laimīgi

lelas
Ivan Lelas

Horvātija

Vladimirs ir vienīgais iemesls, kādēļ ikvienam vajadzētu braukt uz Rīgu! Vladimirs un viņa masāža ir pavisam cits līmenis!!!

Zeleznakova
Ina Zeleznakova

Šveice

Es rakstīšu īsi un par faktiem. Vladimirs ir profesionālis un Meistars no Dieva! Tas nav glaimojoši vai komplimenti. Šim meistaram ir dota Dāvana un talants dziedināt cilvēkus, un ne tikai ķermeni, bet arī dvēseli. Zelta rokas! Visu to labāko jums, Vladimira! Esmu jums pateicīgs, ka īsā laikā esat nodrošinājis man neatliekamo palīdzību. Es lidoju uz Rīgu un steidzos pie jums. Ārsts no Dieva. Vislabākais. Labākais. Nekad neko labāku nebiju izmēģinājusi!

oli jolie
Oli Jolie

Apvienotā Karaliste

Šī ir labākā masāža Rīgā un tālu aiz tās! Tīrākais kaifs! Guļot uz masāžas galda, ķermenis, šķiet, sadalās miljonos daļiņu, no kurām katra tiks masēta! Dvēsele ir atdalīta no ķermeņa un lido kosmosā! Divas stundas nepārtrauktas baudas! Papildus priekam var izjust masiera augsta līmeņa meistarību un dziļas zināšanas!

Es ļoti iesaku to visiem, kam ir problēmas vai kuri vienkārši vēlas pakaifot! Namaste.

Gustafsson
Jennifer Gustafsson

Zviedrija

Ļoti spēcīga un jaudīga masāža. Es devos kakla problēmu dēļ, un tas bija tieši tas, kas man bija vajadzīgs. Izmantotā tehnika man bija jauna, bet izrādījās ļoti pozitīva pieredze. Varbūt pat labākā masāža, ko esmu apmeklējusi! Ļoti iesaku!

B6261FS
Lietotāja atsauksme B6261FS_ (TripAdvisor)

Maģiska masāža, labākā masāža pasaulē!!! Pirms dažām dienām man paveicās apmeklēt GURU DAS SPA – Vladimirs, cilvēks ar patiesi maģiskām rokām, kurš aizveda mani uz svētlaimes valstību, pusotra stunda brīnišķīgas masāžas aizlidoja kā piecas minūtes, bija žēl pamest tik skaistu vietu, un, izejot man bija stingra apņemšanās atgriezties šeit atkal un atkal. Brīnišķīgā atmosfēra, mūzika, Vladimira balss klusums un vietas miers liek man vēlēties atgriezties atkal!

teslenko
Natalija Teslenko

Man bija neticama masāža!
Patiesi labākā Latvijā! Ja vēlaties izbaudīt debesu priekus un aizbēgt no visām šīs pasaules problēmām, ļaujiet to darīt Vladimiram!

baumane
Elena Baumane

Forša masāža.
Iesaku visiem!!!

Ziemele
Līga Ziemele

Iesaku aiziet uz šo masāžu, jo tās sajūtas nevar aprakstīt šeit internetā! Cilvēks atdod savu dvēseli savā darbā! Es uz šo masāžu sen vēlējos pierakstīties un beidzot saņēmos un aizgāju… Mans ķermenis mazliet sāpēja pēc šīs masāžas, bet šobrīd mana mugura vairs tā nesāp kā pirms tam!

bojar
Karina Bojare

Spānija

Nav iespējams vārdos izteikt jūtas, kuras šodien jutu masāžā pie Guru Das !!!

… Viņš ir profesionāls savā jomā —  kurš bija viņa masāžā, tas zina, par ko es rakstu !!!
Iesaku visiem apmeklēt viņu un saprast, cik tas ir dievišķi, maģiski, profesionāli !!!

Noteikti apmeklēšu viņu regulāri!

Labāk izmēģināt vienu reizi, nekā simtreiz izlasīt!

Vēlreiz paldies Guru Das!

borovikova
Anna Borovikova

Ceļojums caur savu pašu ķermeni. Ar cieņu uzklausot klienta vēlmes, Vladimirs radīs apstākļus pilnīgai Jūsu ķermeņa relaksācijai. Divas stundas muzikālā pavadījumā, ceļojot aiz Meistara rokām, aizlido nemanot. Ķermenis ir piepildīts ar dzīvībai svarīgu sulu un enerģiju no kāju pirkstiem līdz pakausī.

Iesaku kā labāko ieguldījumu savā labklājībā!

lace
Margarita Lace

Labākā no labākajām masāžām!
Lieliski! Es noteikti iesaku!

Schmid
Helēna Schmid

Šveice

Daudzu gadu garumā apmeklējot dažāda veida masāžas mani pirmo reizi reāli pārsteidza pati tehnika.

Neticami pārsteidzoši.

Dejas ar rokām.

Liels paldies un līdz nākamajai reizei!

jassenskaja
Janna Jassenska

2 stundas atpūtas un baudīšanas!

Viss kā aprakstā!

Noteikti atgriezīšos, un ne reizi vien!

Paldies, Vladimir!

Durseneva
Olja Durseneva

Kad masāžas laikā tev prātā ienāk doma: „Kaut šī masāža ilgtu bezgalīgi…”

Ir grūti to aprakstīt, jo to vajag izjust.

Masāža ir unikāla – Meistara roku profesionālā spēle uz visām ķermeņa un dvēseles stīgām.

Katra ķermeņa šūna ir pateicīga par īpašo pieskārienu, pēc kura atjaunojas ķermenis!

Seja sāk starot no laimes pēc burvīgās masāžas un tu ar grūtībām sevi atpazīsti spogulī.

Viss ir pārdomāts līdz pēdējam sīkumam – pieklusināta gaisma, maigi satīna palagi, kas apklāj tavu ķermeni, dievīga mūzika, eļļa ar burvīgu aromātu.

Tu nokļūsti relaksācijas un labsajūtas pasaulē, kur tevi neuztrauc apkārtējās pasaules haotiskie trokšņi – Tu vienkārši izjūti labsajūtu no savas dvēseles burvīgās melodijas, kura bija ieslēgta tavā savilktajā ķermenī un kuru meistars ar savu unikālo masāžu atbrīvo.

Atliek tikai izbaudīt šo melodiju!

Pateicos Jums, Vladimir, par Jūsu burvestības pilnajām rokām!

nyd
Nana Nide

Šveice

Viena no labākajām masāžām, kāda man jebkad bijusi, un labākā

Šveicē!

Gaidu nākamo seansu!

Ļoti iesaku!

Ilona Felda

Arī man, dienās bija tā iespēja baudīt vienu no GURU DAS SPA piedāvātajām masāžam! Tā bija vienkārši LIELISKA un tā ir patiesi “ZELTA” vērta!!! Pēc masāžas gāju mājās smaidīdama, un jutos lepna par to, kā mums Rīgā ir tik brīnišķīgs, sava darba mīlošs meistars. GURU DAS SPA, Jūs esat mūsu visu, likteņa dāvana!  Liels Jums paldies!

Pikuleva
Nadezhda Pikuleva

Šis vīrietis zina visu par baudu. Roku un mūzikas savienība, spēcīgu kustību un vieglu pieskārienu kombinācija rada neaizmirstamu efektu. Katra kustība ir pārdomāta un precīzi izpildīta. Pēc masāžas ķermenis ir nomierināts svētlaimē un relaksācijā. Tas ir vairāk nekā masāža! Tā ir priekšspēle, tas ir dialogs, tā ir atmoda. Vladimirs ir Guru, visā procesa intimitātē viņš paliek Meistars un tikai Meistars. Jūtīga uzmanība vēlmēm, īpatnībām, vēlmēm. Drosmīgi iesaku šo baudījumu un ceru to atkārtot vēl ne reizi vien!

sukhareva
Tatjana Suhareva

Atgriezusies no paradīzes.

Tieši šeit, Rīgā.

Divas stundas vienkārši nereālas relaksācijas, miera un tīra kaifa.

Vladimirs ir vienkārši brīnummeistars.

Mani tuvinieki zina, ka es, maigi izsakoties, esmu “prasīga” … ka man ir ārkārtīgi grūti izpatikt.

Ka visā es atradīšu trūkumus.

Viņi arī zina, ka ir gandrīz neiespējami saņemt no manis vietas / meistara / dienesta uzslavas / ieteikumus.

Ka arī uzrakstīt atsauksmi …

Turklāt savā personīgajā lapā.

Bet tad ..

Draugi, no sirds .. vismaz reizi mūžā tas ir jāpiedzīvo pašiem!

Šī masāža paliks atmiņā vēl ilgi!
Mūzika ir vienkārši perfekta, iestatījums ir piemērots, tie iet gar katru ķermeņa centimetru un tā, ka zosāda veidojas apkārt.

Periodiski sajūta, ka Vladimirs spēlē ar muskuļiem kā ģitārā,

kopš jūs jūtat katru savu šķiedru.

Kakla un sejas masāža vispār ir atsevišķa tēma.

Īsāk sakot, bija daudz domu … bet, tiklīdz es atgriezos mūsu pasaulē, es neatceros neko, ko es gribētu rakstīt.

Tas vienkārši ir tā vērts!
Un nebaidieties no maksājuma.

Ticiet man, viņš ir pelnījis vairāk nekā to, ko viņš lūdz.

Paldies jums!

smirnova
Natālija Smirnova

Uzreiz teikšu – speciālists ir pats foršākais! Viss ir visaugstākajā līmenī! Ļoti reti gadās atrast īstu profesionāli, kas pilda savus solījumus un rezultātus. Viens no tādiem ir Vladimirs! Dziedinošas, maģiskas rokas. Paldies! Iesakām!

korolenko
Natālija Koroļenko

Vladimir, esmu bezgala pateicīga tev par šo kosmisko baudījumu! Vieglums, mierīgums, mīlestība un prieks pārņem katru mana ķermeņa šūnu, pateicoties jūsu maģiskajām un gādīgajām rokām! Nekad agrāk tā nebiju jutusies, novēlu ikvienam to piedzīvot!

Elijah
Elijah Ryan

ASV

Es šeit saņēmu profesionālu masāžu, un es ieteiktu ikvienam, kam tas ir nepieciešams.

lukina
Tatjana Lukina

Tā patiešām ir apburoša masāža! Meistara rokas virpuļo virs jums, gandrīz nepieskarasot jums, tad maigi aizrauj jūs gūstā, tad plūst pa ķermeni straujā straumē… Un jūs šajā brīdī esat nirvānā, un pilnīgā relaksācijā jūs lidojat augstu un tālu mūzikas pavadībā! Paldies, Vladimira, par mākslu un mīlestību pret savu darbu – tu to jūti ar katru savu šūniņu! Es ļoti iesaku ikvienam vismaz reizi to piedzīvot!

kuzmenko
Irina Kuzmenko

Sveiki Volodja!

Es tevi atcerējos ar labu vārdu – tu esi Masāžas burvis!

Es jūtos lieliski, vakar es vienkārši aizmigu transportā, šodien es lidoju darbā!

Es došos uz vēl vienu masāžas seansu, bet nākamajā mēnesī!

Manai pateicībai nav robežu!

kruglova
Tatjana Kruglova

Draugi! Es vienkārši nevaru klusēt, man ir jādalās ar jums! Vakar es devos uz masāžu GURU DAS SPA. Starptautiskajā augstākās klases masāžas skolā. Es saņēmu dāvanu karti dzimšanas dienā. Lūk, šeit….. Šī ir paradīze, nevis vieta! Es nevaru apnikt stāstīt visiem, kas jautā par masāžu. Vladimirs patiešām ir sava amata meistars. Reiz es viņam biju kā modelis māceklim, kuru viņš mācīja. Jau tad es pamanīju, kā viņš māca ne tikai tehniku, bet arī attieksmi pret klientu, kas man ir ļoti svarīgi, jo es vienmēr cenšos klientam veltīt maksimālu aizrautību un uzmanību, un, manuprāt, tas ir ļoti forši, jo ne tikai tehnika, bet arī apkalpošana ir ļoti Svarīga detaļa. Novēlu Vladimiram veiksmi viņa iecienītajā biznesā! Un, protams, es vēl ne reizi vien nāksim pie viņa pēc maģiskās tehnikas! Puiši, jums ir jābrauc tur un jābūt šajā paradīzē!

brolisa
Agnese Broliša

Es nekad neesmu sastapusi tādu profesionāli kā šo brīnišķīgo masieri! Jau no pirmās mūsu tikšanās minūtes es sajutu neizsakāmu rūpju un komforta atmosfēru.

Viņa neatkārtojamā pieredze un meistarība izpaužas katrā kustībā un pieskārienā. Pateicoties viņa unikālajām metodēm un paņēmieniem, mani muskuļi un ķermenis sajuta pilnīgu relaksāciju un harmoniju. Šis talantīgais masieris spēja sasniegt rezultātus, kādus es iepriekš nebiju spējusi sasniegt!

No sirds iesaku šo profesionāli ikvienam, kas meklē augstākās klases masieri, kurš spēj demonstrēt īstu masāžas mākslu. Esmu pārliecināts, ka ikviens, kurš izmēģinās viņa pakalpojumus, būs patīkami pārsteigts un izjutīs patiesu baudu no masāžas. Nepalaidiet garām iespēju iepriecināt savu ķermeni un dvēseli, vēršoties pie šī neticamā sava amata meistara!

voroshnina
Elena Voroshnina

Dārgais Vladimirs!
Pirms dažām dienām man paveicās ar jums veikt masāžu. Tagad es varu dalīties savos iespaidos. Piektdienas vakarā pēc smagas darba nedēļas es atnācu uz masāžu. Tas bija ļoti labs lēmums, jo pusotras stundas laikā mans nedēļas nogurums pazuda kā ar roku. Pareizāk sakot, noņemta ar divām jūsu profesionālām rokām! Pati masāža bija maģiska. Es centos neaizmigt, lai sajustu labvēlīgo iedarbību uz katru mana nogurušā ķermeņa šūniņu. Masāžas laikā es jutos tā, it kā šūpojos uz okeāna viļņiem, kas maigi apskaloja mani ar savu gādību. Šo neticamo efektu radīja masāžas kustības maģiskās mūzikas ritmā jeb mūzika bija masāžas ritmā. Bija sajūta, ka jūs un mūzika esat viens! No vēdera masāžas bija ļoti interesanta sajūta – it kā kobra ar atvērtu kapuci dejotu savu deju un dziedinātu manu ķermeni! Bija sajūta, ka es redzu daudzrokājainā Šivas deju! Jums viss ir ļoti labi pārdomāts, ar rūpēm par cilvēku, kurš pie jums nāk. Man bija prieks atrasties burvja rokās! Liels paldies, mīļais Vladimira, par iespēju sniegt atpūtu un relaksāciju ne tikai ķermenim, bet arī dvēselei! Visu vislabāko Jums un Jūsu tuviniekiem!

olga-li
Olga Li

Labdien visiem SPA piedzīvojuma meklētājiem!

Pateicos meistaram Vladimiram par vienreizējo atpūtu studijā Guru Das Spa!

Masāža ir ekskluzīvi profesionāla.

Meistara roku kustības ir atstrādātas, tās slīd un aptver burtiski visu ķermeni, tajā pašā laikā Meistars ir tik neredzams, ka liekas, ka tavs ķermenis tiek masēts ar neredzamiem spēkiem.

Es saņēmu neticamu labsajūtu un dažas promiles masāžas eiforijas, ka manas kājas kādu laiku kustējās pašas no sevis, bet prāts pēc divu stundu masāžas seansa kādu laiku atteicās darboties!

Iesaku visiem to izbaudīt un vēlreiz atgriezties vietā, kur valda ķermeņa un dvēseles harmonija!

kalashnikova
Olga Kalashnikova

Pirms pusgada es pie jums veicu masāžu un… pirmo reizi nevarēju uzrakstīt atsauksmi… Jo mani pārņēma tik liela pateicība un tik neticama apbrīna… Es vienkārši nesapratu, kā izteikt savus iespaidus vārdos… Paldies Jums!

Lea Hessenmüller
Lea Hessenmüller

Vācija

Lieliska studija!!!
Vladimirs ir ļoti talantīgs un neticami draudzīgs. Masāža bija ļoti relaksējoša, un visa atmosfēra viņam ļoti labi padevās. Viņš izmanto kādu ļoti īpašu tehniku, ko es vēl nekur nebiju redzējusi! Absolūti iesaku!!!

renouf
Margarita Renoufa

Labākā masāža Rīgā!

Ļoti profesionāli!

gschwend
Tatiana Gschwend

Šveice

Liels paldies par neticamo masāžu!

Totāla relaksācija!

No sākuma es izjutu, kā no katras manas miesas šūnas pakāpeniski tiek izspiests nogurums un saspringums, bet pēc tam es aizmigu!

Tāda relaksācija, tāds restarts!

No sirds pateicos un jau gaidu jaunu seansu!

lisina
Svetlana Lisina

Cienījamais Meistar!

Liels paldies par jūsu burvīgajām rokām, par neparasto sajūtu masāžas laikā un pēc tās!

Nevar izskaidrot ar vārdiem — 
jums tas ir jājūt ar
katra sava ķermeņa šūnu!

Labākā masāža Rīgā!

wenzinger
Lena Wenzinger

Šveice

Nu ko, dārgie biedri un draugi!

Beidzot es izmēģināju divu stundu relaksāciju!

Daudz nerakstīšu, bet teikšu tikai vienu – absolūts „empfehlswer”!

Kā tas būs krieviski? Lūdzu palīdzieeeet!!!

Tas ir, varu tikai ieteikt! Paldies, Vladimir!

Aziz Aliev
Aziz Aliyev

Neticama masāža pašā Rīgas sirdī! Man bija pusotru stundu ilga masāža Vladimira studijā. Tas bija absolūti neticams piedzīvojums. Profesionāla masāža, mājīga atmosfēra, patīkama mūzika un viss nepieciešamais komfortablai atpūtai. Ļoti iesaku apmeklēt un izbaudīt izcilo pakalpojumu! Paldies, Vladimir! Lieliska masāža. Tāpat kā piedzimt no jauna. Lieliska tehnika, super studija. Ļoti iesakām!

nazarko
Irina Nazarko

Dārgais Vladimir!

Liels paldies

(no visas sirds!) par jūsu brīnišķīgo un savā ziņā unikālo masāžu!

Tas labvēlīgi ietekmē ne tikai fizisko ķermeni, bet arī palīdz atjaunot nervu sistēmu, izlīdzinot emocionālo stāvokli, un tam ir ietekme uz garīgo pusi.

2 stundas lido garām kā viens brīnišķīgs brīdis.

Es to varu droši pateikt pēc 5 neticamiem un maģiskiem masāžas seansiem.

Visu labu jums!

Veselības un spēka jums!

Ir daudzi no mums, kas vēlas nākt pie jums pēc jūsu ekskluzīvās masāžas, taču jūs mums esat vienīgais.

Parūpējies par sevi!

Natalia Smirnova
Natalia Smirnova

Maģiska masāža! Un meistars ir brīnumdaris! Man vienkārši nav vārdu, lai aprakstītu šo baudu….. Manas dzimšanas dienas priekšvakarā Vladimira masāža bija mana Dāvana. PALDIES!!!

Ирина Скаредова
Irina Skaredova

Par Vladimira piedāvāto cenu šī ir labākā masāža pasaulē! Šādas cenas un kvalitātes attiecības nav nekur citur! Šāda meistara kā Vladimirs nav un nekad nebūs! Jā, es jau esmu atradis savu meistaru. Tas esi tu! Un galvenais ir pārsteidzošs rezultāts! Pēc tam, kad kļuvu par Vladimira klientu, es zaudēju 10 kg un kļuvu par 15 gadiem jaunāks!

starodubska
Anna Starodubska

Es nevaru aprakstīt savu sajūsmu par Jūsu veikto masāžu.

Vladimir, Jūs esat masieris – virtuozs!

Liels Jums paldies par tik dāsnu dāvanu!

Esmu Jūsu masāžas pielūdzēja un nevaru nevienu ar Jums salīdzināt!

Tā ir vairāk nekā masāža!

Tiešām unikāli!

Kādā veidā Jums izaug vēl viens roku pāris masāžas laikā – man nav saprotams, bet dažos mirkļos ir tāda sajūta, ka Jums ir četras rokas:)

Kosmoss, burvestība!

Tādi meistari kā Vladimirs vienkārši neeksistē !

Ir labi masieri, bet šeit ir nevis vienkārša masāža, bet masāža no visas sirds.

Neaprakstāmi!

To ir jāpiedzīvo, lai varētu sajust!

Divas stundas pilnīgā kosmosā!

Iesaku visiem!

Piecinieks ar miljons plusiem!

Paldies!”

Татьяна Голубева
Tatjana Golubeva

Labākā masāža ne tikai Rīgā, bet arī citās valstīs. Šādu pakalpojumu jūs vairs neatradīsiet. Labākais. Vislabākie vēlējumi un paldies Vladimiram par vislabāko pakalpojumu, vislabāko kvalitāti, sirsnību un prasmi.

Jersova
Larisa Jersova

Labākā masāža!!!

Bija lieliska pieredze!

Vladimirs bija pilnīgi brīnišķīgs!

Ļoti ieteiktu viņu!

Tā bija labākā masāža, kāda man ir bijusi Rīgā!

irmanne
Jelena Irmanne

Pieskāriens ir varbūt vissmalkākā vibrācija, kas ļauj cilvēkam tikties… ar sevi! Paldies, Vladimir, par lielisko masāžu!

Es tuvojos tam, lai izzinātu savu būtību vēl labāk!

dyakon
Valentīna Djakon

Guru Das Spa – tā ir vieta, kur dzīvē atgriež ne tikai ķermenis, bet arī dvēsele.

Ērts kabinets, stipras un prasmīgas masiera rokas, burvīga mūzika, profesionāla un, patiešām, vislabākā masāža Rīgā!

Vladimir, liels Jums paldies!

machevskaya
Jekaterina Mačevskaja

Laba masāža – tā ir daļa no rūpēm par mūsu fizisko ķermeni, kuram ir nepieciešama mūsu uzmanība.

Šo meistaru es izvēlējos pēc fotogrāfijām meistara darba laikā – uzreiz bija redzami labi enerģijas strāvojumi.

Tā arī tas ir.

Kā pluss patīkama mūzika un atmosfēra, ļoti harmonizē.

Es biju ļoti apmierināta!

Semenova
Elena Semenova

Man tikko bija jūsu dievišķā masāža!!! Es gulēju, baudas pārņemta, domāju, kādus vārdus izvēlēties, kā aprakstīt šo krāšņumu, šo dievišķo, visaptverošo roku deju uz mana ķermeņa. Tu esi masāžas Dievs, tu esi, tu esi, tu esi vienīgais!!!! Kāda svētība reizēm piedzīvot šo pacēlumu!!! PALDIES, VLADIMIR!!!!!!!

ericsson
Svetlana Eriksone

Es guvu ļoti nopietnu pieredzi, būdama uz jūsu masāžas! Divas stundas klausījos savu ķermeni… Mūzika ir lielisks papildinājums, bet sajūtas…

Kādā brīdī jūs saprotat, ka esat mīkla, siltums izplūst pār jums, izdalās enerģija, jūsu rokas kļūst smagas un no pirkstu galiem plūst spriedze… Tas pazūd neatgriezeniski un vairs nenoslogo ķermeni… Jūs sākat elpot citādi… es piecēlos no masāžas galda kā cits cilvēks! Es no sirds pateicos Vladimiram par šīm apbrīnojamajām sajūtām, par prasmi un mīlestību pret cilvēkiem! Bez tā viņš nebūtu varējis radīt maģiju! Jūtos patīkami nogurusi, kā pēc kārtīgas slodzes sporta zālē, bet vieglums un lidojuma sajūta ir saglabāta! Bravo, meistar!

foto for review
Nikolay Kudreyko

Es pierakstījos uz stundu masāžu 06.05.2023. pie 09.00 uz Vladimir, Es izvēlējos Guru Das Pilna ķermeņa masāža (Dream) par 100 eiro. Saņēmu uz WhatsApp detalizētus norādījumus par to, kā atrast. Vispirms īsa saruna (kā pie ārsta, kādas kaites, traumas u.c.), tad meistara darbs, diezgan intensīvi stundu strādā ar ķermeni, visām zonām, īpaši tur, kur ir spazmas un stagnācija (viņš visu redz ar rokām, neko nevajag viņam stāstīt). Šī ir unikāla tehnika, neko tādu līdz šim neesmu redzējis. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Es uzreiz redzu un jūtu atšķirību starp citām masāžām, ko esmu izmēģinājusi iepriekš, un to, kā to dara Vladimirs. Viņa rokās ir milzīgs spēks, taču viņš to izmanto ļoti dozēti un saprātīgi. Šādu masieru šajā profesijā ir ļoti maz. Liels paldies viņam! Ja kādam vajadzīga labsajūtas masāža, labāk doties pie viņa un vismaz pusotru stundu.

belova
Irina Belova

Neaizmirstams divu stundu ilgs ceļojums pasaulē, kurā tu iegrimsti ar visu savu būtību un ķermeni! Laime aptver katru tavu dvēseles un ķermeņa šūniņu.

Dievišķīga sajūta!

Jūties kā dieviete fantastiska cilvēka rokās, kurš pilnīgi ar visu savu būtību atdodas šim ārpus pasaules procesam!

Papildu atslābinoša atmosfēra no pirmās minūtes jau tevi ievada pilnīgā komforta un ērtību zonā!

Dārgais Vladimir!

Esmu pateicīga augstākajiem spēkiem par tikšanos ar Jums!

Arī par iespēju skart tik gaišas dvēseles noslēpumainību!

Pateicos Jums par šādu veikto misiju!

Ar nepacietību gaidu nākamo tikšanos ar Jums!

muller
Xenia Müller

Šveice

Izdomāju uzrakstīt atsauksmi!

Nu lūk, pat trīs vārdi man neiznāca.

Maz ir pateikt pateicības vārdus, tas ir jāizbauda!

Es sapratu, kad nokļūšu pie meistara, jutīšos eiforijas pilna, bet es pat neiedomājos, kādā pakāpē tas notiks!

Paldies Jums, Vladimir, liels paldies par to bezsvara sajūtu un to, ka tieku norobežota no visa masāžas laikā!

Es nokļuvu nereālā pasaulē, kur domām nav vieta – tikai Jūsu zelta rokām!

Neaprakstāms vieglums, nav jāpiespiež sevi aizmigt katru dienu.

Dzīves ritms.. garastāvoklis un neaprakstāms adrenalīns!

Tas viss – Jūsu darbs!

Neaprakstāma sajūsma un gaidām jaunas tikšanās!

Liels Jums paldies par Jūsu visaptverošo mīlestību pret savu profesiju un pret cilvēkiem, kuri ciena un novērtē Jūsu darbu!

Ar cieņu, Kseinija.

Šveice

kashtanova
Svetlana Kaštanova

Dārgie draugi!

Iesaku visiem, jo pamēģināju pati.

Pat neticēju, ka ir pagājušas divas stundas!

Viennozīmīgi – noteikti turpināšu!

Bet aprakstīt sajūtas ir bezjēdzīgi —  pamēģiniet paši!

Liels paldies Meistaram!

Teikšu tā – tā ir labākā masāža manā dzīvē!

regina
Regina Borisovna

Šī ir pati burvīgākā masāža! Esmu nonākusi Lieliska sava amata meistara rokās! Viss ir pārdomāts līdz vissīkākajai detaļai. Mēbeles, salona krāsa, mūzika. Meistara rokās es jutos kā karaliene! Tā bija dvēseles un ķermeņa deja! Vajadzētu biežāk sevi palutināt ar mūsdienu sajūtu baudījumu! Es iesaku!

adamenko-2
Gelena Adamenko

Man atkal paveicās ienirt pārsteidzoša cilvēka un nepārspējama Meistara atmosfērā.

Viņa enerģija sasniedz vistuvākos dvēseles stūrus, apņem un silda.

Un tagad jūs nonākat viņa rokās, un noslēpums sākas patiesībā, jūs jūtat katru ķermeņa daļu, šķiet, ka jūs to atpazīstat no jauna.

Meistara rokas jums atklāj jaunu jūs.

Un pat šie vārdi neapraksta pat simtdaļu šo sajūtu, emociju, stāvokļu.

Tas ir tāpat kā mūzika!

Bravo, Maestro!

Es nepārtraucu tevi apbrīnot!
Vienmēr un patiesi Jūsēja !!!

gri
Svetlana Gri

Vladimirs ir viens no nedaudzajiem masieriem, kurš spēj sniegt ar savu masāžu labsajūtu ne tikai ķermenim, bet arī ir neaizmirstamu komforta sajūtu un labsajūtu dvēselei!

Atrodoties masāžas kabinetā, tu jūties vienkārši burvīgi, un, aizejot no turienes, tev ir sajūta, ka atgriezīsies tur vēlreiz un vēlreiz.

Kā arī Vladimirs ir ļoti interesants sarunu biedrs – tāpēc vizīte pie viņa ir ne tikai vizīte pie pieredzējuša masiera, bet arī vizīte pie cilvēka, ar ko ir interesanti kontaktēties un uzzināt ko jaunu.

Visā visumā, tā ir barība dvēselei un ķermenim!

uzstājīgi iesaku visiem apmeklēt šo burvīgo vietu ar neaizmirstamu masāžu!

Paldies Jums, Vladimir, par komfortu un mājīgumu – kā arī par lielisko masāžu un interesanto sarunu!

suter
Marianna Suter

Šveice

Caur ķermeni uz dvēseli!

Tā nav tikai Spa masāža

To, ka tā ir unikāla, autora paša izveidota Hiromasāža saproti tad, kad atrodies uz masāžas galda rūpīgās, karstās, gudrās un prasmīgās Vladimira rokās.

Viņa rokas paver ne tikai ģeogrāfiskās robežas, bet arī daudzu cilvēku sirdis.

Divu stundu masāžas seanss visam ķermenim un sejai.

Likās, ko tādu var izdarīt meistars šajās garajās stundās (2 stundas ilgst lidojums no Rīgas uz Cīrihi).

Izrādās, ka tā ir 2 stundu visaptveroša rūpju procedūra beidzas ātrāk nekā tu iedomājies.

Meistars Vladimirs ar savām guru zināšanām aptver visas ķermeņa daļas.

Seansa kulminācija ir meistara veiktā sejas masāža: rezultāts ir tāds, ka seja izstaro laimes hormonu.

Pašās beigās kopā ar viegluma un lidojuma sajūtu tu izjūti arī banālu bērnišķīgu vilšanos par to, ka tas viss ir beidzies.

Tajā visā ir arī meistara individuālās pieejas noslēpums :viņš zina, kā noņemt tavu rūpju nastu, ar kuru esi atnācis uz mašāžas kabinetu.

Vladimira meistarība – tā ir spēja pastiprināt un uzasināt sava klienta piecas cilvēciskās uztveres maņas un arī atvērt iespējas citām dimensijām.

Kā saka gudrie – viss sākas ar pieskārienu.

Vladimirs ir cilvēks ar vienreizēju pozitīvo, radošo un mīlestības pilnu enerģētiku, speciālists ar izteikti dziļām zināšanām par cilvēka anatomiju, fizioloģiju un psiholoģiju, ko apliecina viņa neskaitāmie diplomi.

Bet galvenais – viņš ir Meistars, kas apzinās savu aicinājumu – palīdzēt cilvēkiem.

Liela pateicība par to, ka esi bijis viņa rokās, ir neizmērojama.

Paldies, Meistar!

batekhin
Pavel Batekhin

2022. gada beigās man bija Vladimira masāža, un man ļoti patika. Tā patiešām ir ĪSTA masāža. Manuprāt, Vladimirs ir ļoti augstas klases speciālists un ļoti sirsnīgs cilvēks. Ikvienam, kam patīk spēcīga un kvalitatīva masāža – ļoti iesaku. Es uzskatu, ka tādi speciālisti kā Vladimirs pagarina mūsu ķermeņa mūžu un uzlabo mūsu dzīves kvalitāti. Paldies!

mikutskaya
Ksenia Mikutskaja

Tā bija neaizmirstama iepazīšanās ar sava ķermeņa masāžu.

Divu stundu ilgstoša atbrīvošanās un labsajūta.

No vēdera masāžas man pa ādu skrēja skudriņas, bet sejas masāža – tas bija kaut kas neaprakstāms!

Kabinetā skanēja ļoti mierīga un atbrīvojoša mūzika… Visas problēmas un domas pazūd aiz masāžas kabineta durvīm un gribas izkust.

Un, pats galvenais, noturēties un neaizmigt.. jo ļoti negribas palaist garām kaut vienu minūti no šīs labsajūtas!

Liels paldies Meistaram!

gasheva
Valerija Gaševa

TĀ NAV VIENKĀRŠI MASĀŽA

Vladimir, pateicos Jums par burvības pilnām izjūtām!

Par Jūsu lieliskajām rokām, par Jūsu delikāto un izjusto attieksmi!

Tā nav vienkārši masāža, tās visdrīzāk ir rūpes par ķermeni un arī par dvēseli!

Jūs strādājat tik izjusti, it kā Jūs būtu burvju skaņotājs ar absolūto muzikālo dzirdi.

Tieši tā,kā nepieciešams ķermenim!

Es sajutos tā, kā, iespējams, jutās Ēģiptes karaliene, kad viņu ar savām rūpēm apņēma no visām pusēm!

Pateicos Jums un vēlreiz gribu pie Jums atgriezties!

melnikova
Marina Meļņikova

Beidzot arī man bija šī brīnišķīgā pieredze! Pagāja diena kopš masāžas. Es varu sniegt adekvātu atsauksmi.

Es esmu neticami apmierināta! Prieks saņemts un procesā Meistara darbs uz manu ķermeni un pēc. Es jūtos lieliski, ķermenis ir tvirtāks un jaunāks. Pēc masāžas bija kā pēc sporta zāles apmeklējuma. Es ļoti labi gulēju! Es jutos lieliski! Man izdevās izrauties no zemes rūpēm, aizlidot aizsaulē un atgriezties šajā pasaulē atsvaidzinātai un atpūtai! Liels paldies, Vladimira, par jūsu darbu!

klyantsevich
Tatjana Klinceviča

Satriecoša, nereāla, maģiska, dziedinoša masāža, ko saņēmu Vladimira Gimburga seansa laikā…

Viņš ir foršāks par foršo!!!

Nu, nav iespējams paspēt izdarīt tādu masāžu, bet viņš to dara… Bezgalīga pateicība Viņam un Viņa rokām, augsts talants un profesionalitāte… Vai vēlaties sajust Debesis uz Zemes… Pārsniedziet savu robežas… Atkal izjūtiet lokanību un veselību… daudz, daudz visa ka…

Neaizmirstami un mega efektīvi!

belova-ingrid
Ingrida Belova

Divu stundu labsajūta!

Pārkāpjot kabineta slieksni, es no biroja ēkas ieeju miera un labsajūtas atmosfērā:

kabinetā valda pustumsa, patīkama mūzika un ļoti ērts masāžas galds.

Masāžas tehnika apbur, meistars strādā ne tikai ar plaukstām un pirkstiem, bet arī ar visu roku.

Tā tik tiešām ir visa ķermeņa masāža no galvas līdz kājām, ieskaitot arī vēderu un gurnus.

Sejas masāža ir īpašas sajūtas, jo mēs esam pieraduši, ka tādas masāžas veic kosmetologi.

Iesaku visiem!

Miracle
Ms. Miracle

Ļoti kvalitatīva relaksējoša masāža! Jūs jūtat, ka terapeite šajā masāžā iegulda savu sirdi un dvēseli, tāpēc pastāvīgi jūtama rosība, jo masāža tiek veikta gan ar rokām, gan ar elkoņiem. Pēc šīs procedūras sāpes kaklā izzuda, un es jutos vieglāka un labā noskaņojumā! Masāža pat palīdzēja novērst stresu. Es to ļoti iesaku!

kotova
Larisa Kotova

Tas ir fantastiski!

Jūsu pārliecība ir iespaidīga!

Jūsu kalpošana masāžas mākslai un ir cilvēkiem, ir pārsteidzoša!

Jūsu masāža dziedē!

Jūs esat pārsteidzošs cilvēks un patiess savas amata meistars!

Veselību jums!

taborska
Jelena Taborska

Uzskatu, ka Guru Das Brahmachari vairs nav nepieciešama reklāma…

Bet es nevaru nepateikt dažus siltus vārdus par viņa radošumu.

Bet es nevaru nepateikt dažus siltus vārdus par viņa radošumu.

Vārdi „apbrīnojami”, „satriecoši” un „neaizmirstami” utt. – jā, protams!

Bet šie vārdi neizsaka patieso būtību..

Šeit ir daudz kas dziļāks!

Es pat teiktu – transcendentāls!

Ja pilnībā atbrīvojies, tad tas, praktiski, ir meditatīvs process.

Uz masāžas galda es sajutos kā mīksts māls, no kura talantīgs skulptors veido pašu pilnību. Burvestība – un nekas vairāk!

Man tā bija augstāko spēku īstena dāvana!

Es turpināšu Jums pateikties, Meistar!

ludmila
Ludmila

Kas ir bijis meistara Vladimira masāžas seansā Guru Das Brahmachari, tas vienmēr paliks viņa pielūdzējs!

Es esmu viena no daudziem un ar lielu prieku noliekšu muguru (un arī citas ķermeņa daļas) un atdošu sevi meistara varā.

Pašam Vladimiram reklāma nav nepieciešama, viņam ir ļoti plaša klientūra.

Bet! Es nevaru klusēt, jo mani piepilda pateicība un sajūsma un liela vēlēšanās dalīties ar saviem iespaidiem ar visiem, kuri nav bijuši viņa rokās!

Cilvēki-i-i! Netērējiet unikālo iespēju, tādi masieri ir retums!

Metiet savus dzīves nomocītos ķermeņus uz masāžas galda un izkūstiet rūpēs, mīlestībā un jūsu ķermeņa izpratnē!

Tā nav tikai profesionāla masāža un unikāli tehniskie paņēmieni.

Tā ir mūzika!

Tas ir radošums!

Katra kustība ir pārdomāta!

Katra kustība ir apgarota!”

Pateicoties viņa rokām, ķermenī pamostas dzīvība!

Ķermenis atjaunojas un attīras!

Jūs gan labāk dzīvosiet, gan labāk elposiet!

Un jūs noticēsiet, ka ar jūsu ķermeni var notikt brīnumi!

Ar cieņu un pateicību pret Jums, Vladimir!

razuvajeva
Veronika Razuvajeva

Burvestības pilna mūzika, maģiska atmosfēra un dievības pilnas rokas aiznes mani kādā apburtā pasaulē.

Mana fantāzija veidoja skaistus tēlus un ķermenis sūtīja neaprakstāmas emocijas: smieklus, smaidu, asaras, drebuļus…

Es atzīstos, ka nekad iepriekš nebiju izjutusi tādu labsajūtu pēc masāžas.

Guru Das Spa masāža – tas ir ķermeņa un dvēseles estētisks orgasms!

Atzīstos, ka viens no maniem mērķiem ir – uztrennēt savu ķermeni līdz maksimālam jūtīgumam, līdz tādam jūtīgumam, lai sajustu sevi kā visuma daļiņu, lai izjustu sevi kā daļu no vienota visuma, izstarot gaismu un sajust dažādu veidu orgasmus.

Guru Das Spa uzlādēja manu ķermeni un dvēseli ar neaprakstāmu siltuma un gaismas lādiņu.

Es sajūtu, ka esmu daudz tuvāk savam mērķim!

Vladimir, Jūs mani apbūrāt!

Ar nepacietību un jaunām trīsām gaidu nākošo tikšanos!

novicka
Diāna Novicka

Fantastiski! Ja Jūs vēlaties izbaudīt fantastisku atmosfēru un relaksāciju, tad GURU DAS SPA ir īstā izvēle. Ļoti sirsnīga attieksme un profesionāla tehnika, kas precīzi atbilst Jūsu vajadzībām. Viens seanss ar Vladimiru, un Jūs esat atpakaļ uz pareizā ceļa!

nikolajeva
Irina Nikolajeva

Burvi un satriecošais Meistar Vladimir!!

Un ne mazāk burvības pilna atmosfēra un enerģija!!!

Liels paldies Jums par masāžu un burvestības pilnu ceļojumu!

Līdz šim brīdim esmu uzlādēta ar Jūsu enerģiju un vienkārši staroju!

breiva
Lilija Breiva

Es domāju, ka man bija neticami paveicies nokļūt pie Vladimira, jo Google neizdod šo Meistaru pirmajā rindā, bet žēl!

Visi pie Vladimira uz masāžas seansu!

Jūs to nenožēlosiet un būsiet vairāk nekā 100% apmierināts!

Es parasti nerakstu atsauksmes, bet es vienkārši nevaru to nedarīt!

Vladimir, liels jums paldies!

semenova
Jeļena Semjonova

Vladimir, no visas sirds un ķemeņa pateicos par Jūsu rokām!

Jūs esat dieva dots masieris.

Ceru, ka vēlreiz nokļūšu Jūsu rokās!

Un uzstājīgi iesaku Jūs visiem saviem draugiem!

belkovska
Olga Belkovska

Individuāla pieeja, kad tehnika un iedarbības pakāpe tiek izvēlēta tieši jums! Liels paldies Vladimiram par profesionalitāti!

zikrataja
Tatjana Sikrataja

Krievija

Tāda brīnišķīga dāvana dzimšanas dienā man vēl nebija bijusi.

Paldies Jums par Jūs meistarību, Jūsu burvestības pilnajām rokām!

Jūs esat patiess!

Ne sekundes izlikšanās!

Kaut ko tādu es neesmu izjutusi!

Divas dienas nokļuvu eiforijā, priekā un komfortā!

Izcila pašsajūta, lielisks garastāvoklis un veselība!

Paldies Jums!

Veselību, pacietību un visu to labāko Jums un Jūsu ģimenei!

Kad būšu Rīgā, noteikti atnākšu pie Jums!

Liels paldies!

Ludmila Krasnikova

Anglija

Es ļoti ieteicams un noteikti būs retturning!

Man ļoti patika uzmanība pret detaļām, pielāgojot dažādas ķermeņa daļas un stiepjot vai masējot, pamatojoties uz to, kas ir nepieciešams, un tādā veidā, kas var palīdzēt jūsu sāpju punktiem justies labāk! Vladimirs bija pārsteidzošs! Es atnācu ar kāju muskuļu spazmām un kakla un plecu problēmām. Viņa tehnika un dziļo audu masāža visu mainīja! Salīdzinot ar citām vietām, kuras esmu apmeklējusi, šeit man bija jūtama lielāka terapeitiskāka pieredze, kas nodrošinātu noturīgus rezultātus turpmākajās dienās. Atmosfēra bija lieliska, un mans ķermenis jūtas neticami atjaunots. Esmu bijusi jau divas reizes un plānoju atgriezties arī turpmāk. Ļoti tīra iestāde un lieliska apkalpošana! Es ieteiktu ikvienam pamēģināt!

hladun
Aleksandra Hladun

Ir viens no 1 000 000 tādu cilvēku kā Vladimirs!

Šī nav tikai masāža —  tā ir pilnīga iegremdēšanās sevī, ķermenī un dvēselē!

Viņš visu izjūt līdz sīkākajām detaļām; katrs pieskāriens kāda iemesla dēļ!

Tas ir kā sapnis, no kura jūs nevēlaties pamosties!

Ar 5 zvaigznēm pat nepietiek!

Ej, un pats visu sapratīsi!

Paldies, jums, Vladimir!

adamenko
Helena Adamenko

Es nevaru nepadalīties un nevaru nepateikt paldies talantīgam masierim, cilvēkam ar neaprakstāmu enerģiju un viesmīlību, Guru Das Spa īpašniekam, Vladimiram, par fantastisku divu stundu masāžu!

Ļoti talantīgi, ļoti delikāti – it kā Jūs spēlētu uz mūzikas instrumenta.

Liels paldies, Vladimir, par vienreizējām izjūtām un par to sajūtu, kura iestājas pēc Jūsu „burvestībām”.

Kopumā, tie ir tikai vārdi, bet izjūtu ziņā.

IR JĀIZMĒĢINA!

Ceru būt pie Jums biežāk!

yakovleva
Jeļena Jakovļeva

Super, super, super!

Vladimir, es atkārtošos – Jūs esat burvis (es atceros, ko Jūs atbildējāt)!

Pasakot – tas ir milzīgs emociju vilnis, labsajūtas un iekšējās enerģijas atbrīvošana – nozīmē nepateikt neko, to vajag izjust!

Jau otro dienu atrodos eiforijā, kaifā, draivā un citās labsajūtās, kādas tikai var iedomāties!!!

Pateicos Jums par tādu uzdāvināto sajūtu kaleidoskopu!

Mani šodien sāka iztaujāt, kur es vispār esmu bijusi!

Tad nu tā, esmu pārstājusi sēdēt ar apaļu muguru – automātiski turu muguru taisnu un man tas ir kļuvis ērti!

Es šodien no rīta grozījos spoguļa priekšā un ar patīkamu pārsteigumu piezīmēju, ka manis ir kļuvis mazāk..velns.. Tikai pēc pirmā apmeklējuma?!?! (Meitenes! Ņemiet to vērā, fantastiskas lamatas!)
Aaa..es pie Jums atgriezīšos!!

Man ļoti patika – Jūsu pieeja klientam un krēsls, kurā ir vieglāk atpūsties un justies pasargātam, izcils ģerāniju vai pelargoniju aromāts (protams, kļūdos, bet smarža bija tik līdzīga) un relaksējošā mūzika, viss domāts komfortam un pilnīgai relaksācijai!

Gribas Jūs ieteikt visiem!

Pieceliet savus dibenus un dāvājiet sev to prieku!

Vladimir, es novēlu Jums klientu jūru! Pateicos Jums!

zdana
Marija Ždana

Trūkst vārdu! Vienas vienīgas emocijas!

Nevaru iztēloties vēl lieliskāku paņēmienu, kā noņemt stresu un atslābināties!

Patīkama atmosfēra, meistars ar pilnīgi satriecošu enerģētiku un, protams, ar burvīgām rokām!

Divu stundu masāža – tā nav ne stundas masāža, ne pusstundas masāža.

Tas ir tiešām ir tāds laiks, kurā Tu vari pilnībā atbrīvoties un baudīt.

Visiem ļoti iesaku!

nitavskaya
Tatjana Nitavska

Vladimir, liels paldies par neticamo

2 stundu pilnu ķermeņa un sejas masāžu.

Jūs esat sava amata meistars.

Neviens to nekad nav darījis.

Šādi sajust un mīlēt manu ķermeni.

Viegls reibonis un patīkams nogurums jums būs visas dienas garumā!

Un tas ir forši!

Neaizmirstama enerģijas apmaiņa!

Ļoti iesaku labāko meistaru Rīgā!

Paldies GURU DAS SPA!

ruhmane
Marina Ruhmane

Liels paldies meistaram Vladimiram par neatkārtojamu masāžu!

Tās bija neaizmirstamas izjūtas!

Jums ir apburošas, spēcīgas, karstas (!!) un tajā pat laikā maigas rokas.

No pirmajām masāžas minūtēm es sajutu meistarību un mīlestību pret savu darbu.

Tā bija ne tikai parasta masāža, bet kaut kāda maģija!

No viegliem, relaksējošiem pieskārieniem līdz spēcīgiem, karstiem piesitieniem.

Visiem iesaku kaut reizi atnākt un izbaudīt šo maģiju, kas ir vērsta uz tevi, un es esmu pārliecināta, ka jūs vēlēsieties nākt vēlreiz un vēlreiz!

gromova
Anžela Gromova

Liels paldies Meistaram!

Tā bija neticama masāža – masāža ar mūziku!

Kādā brīdī sāk šķist, ka Maestro spēlē uz jūsu ķermeņa, un tieši šis ķermenis viņam atbild ar melodiju!

Pilnīga relaksācija!

Bravo, Meistar!

utinane
Tamāra Utinane

Šodien augstākie spēki mani atveda uz tikšanos ar interesantu cilvēku – ļoti talantīgu un iemīlējušos savā darbā masāžas meistaru Vladimiru…

Gribu padalīties savos iespaidos un emocijās.

Es gulēju un man likās, ka meistars kā skulptors veido manu jauno, daudz jaunāku un veselāku ķermeni – viņa pirkstus caurstrāvoja mīlestība katrā kustībā – mīlestība pret to, ko viņš dara, mīlestība pret cilvēku un mīlestība pret Dievu!

Viņš veidoja masāžu kā šedevru!

Kaut kas tāds ar mani nekad nebija noticis!

Pēc tam man šķita, ka viņa rokas dejo ar manu ķermeni, mans ķermenis kļuva ļoti plastisks un iegriezās dejā ar viņu…

Un vēl – it kā mans ķermenis kļuva par mūzikas instrumentu un meistars pārvaldīja viņu…

Vladimir, es esmu Jums ļoti pateicīga par Jūsu talantu un meistarību!

Arī par to, ka Jūs tik smalkjūtīgi, saudzīgi un ļoti godbijīgi attiecaties pret ķermeni.

Un tajā pat laikā ļoti profesionāli un gudri!

dolgova
Jana Dolgova

Ļoti labestīga enerģētika, izcila spēja sajust ķermeņa vajadzības, spēcīgas rokas..

Mana mugura ir ļoti pateicīga meistaram 🙂

Es negaidīju, ka SPA-masāža var notikt tādā izpildījumā. Šī masāža spēcīgi un stipri atjauno muskuļus un enerģētiku, it kā tiek nomesti vairāki kilogrami, visas manas ķermeņa šūnas dzied un staro no laimes 🙂

Liels paldies!

jasmin
Jasmīna

Esmu ļoti pateicīga, ka man paveicās un man bija tāda iespēja – tik īsā laikā nokļūt Vladimira masāžā!

Vladimirs ir Meistars, cilvēks ar neticamu harizmu!

Blakus viņam jūs jūtaties mierīgs, aizsargāts un pilnībā uzticaties viņam!

Viņa masāža ir ļoti interesanta, spēcīga un intensīva!

Un šo masāžu absolūti nevar salīdzināt ar visiem citiem masāžu veidiem!

peltse
Svetlana Pelce

Labdien!

Es ļoti reti rakstu atsauksmes, bet šeit jūtu nepieciešamību uzrakstīt.

Mūsu dzīvē viss notiek ne tāpat vien un tie, kuri nokļūst pie Vladimira, ir vislaimīgākie cilvēki!

To var novērtēt kā to, ka Jūs esat pareizā pozitīvā straumē un pareizā virzienā!

Es saņēmu neaprakstāmu baudu dvēselei un ķermenim!

Pie pirmās tikšanās ar Vladimiru ir sajūta, ka pazīsti viņu visu dzīvi!

Neparasta atmosfēra, it kā tu nokļūsti citā pasaulē, patīkama atslābinoša mūzika, patīkami aromāti un meistara burvības pilnās rokas jūs aizved neaprakstāmā baudas lidojumā.

Un ne tikai ķermenis iegūst apmierinājumu, bet arī jūsu dvēsele…

Dvēseliskais un gudrais Guru Das sniedz Jums atbildes uz sarežģītiem jautājumiem attiecībā uz ticību un būtību.

Pateicos Jums par pareizajiem vārdiem, par siltumu, ko tie saturēja, un par Jūsu dvēseliskumu un gudrību.

Mums visiem tie ir tik ļoti nepieciešami!

Tikšanās ar tādiem cilvēkiem kā Jūs – tā ir debesu dāvana.

Un, protams, uz tikšanos!

hejdemanis
Lija Heidemanis

Šīs divas stundas – tā nav pasaulīga bauda!!!

Vladimirs ir apdāvināts ar neparastu, kosmisku talantu.

Tas ir kaut kas vienreizējs!

Ar vārdiem nav aprakstāmas emocijas, sajūtas un izjūtas!

Tikai personīgi apmeklējot masāžu jūs varēsiet iegūt šo neaprakstāmo baudu!

Pateicos Jums, Vladimir!!!

nikolaeva
Tatjana Nikolajeva

Biju vakar Masāžas seansā pie Vladimira! Tas ir prieks! Viņa tehnika ir patiesi unikāla! Ļoti maigas un spēcīgas rokas! Viss ir smalks, kustības ir pārdomātas un darbojas laikā ar mūziku, kas psiholoģiski rada loģiskas pabeigšanas sajūtu un ar katru skaņdarbu atslābina vēl dziļāk! Iedomība iet prom! Sākumā smadzenes cīnās, bet pēc tam padodas un izslēdzas! Vietās jūs aizmigāt … Un pēc divām masāžas stundām dīvainā kārtā vēlaties vairāk! Vladimir, liels paldies! Un tiekamies drīz Rīgā vai Maskavā!

artnika
Inna Artnika

Pēc saņemto mašāzu skaita uz vienu laika vienību es droši vien esmu rekordiste.

Bija tā gadījies, ka es nokļuvu Rīgā, kad man bija 3 mēnešu ilgas brīvdienas, un paldies debesīm, ka Dievs neaizmirsa mani apdāvināt bagātīgi un karaliski, mani viesmīlīgi uzaicināja Vladimirs pamēģināt viņa masāžu.

Es uzreiz to gribēju bez jebkādām šaubām – vai nu mana intuīcija man pateica priekšā, vai arī ļoti maiga meistara reklāmas pieeja, ka tieši šim cilvēkam ar viņa priekšlikumu LS es gribēju ticēt un pilnībā uzticēties.

Tā vai citādi, es aizgāju uz savu pirmo masāžu 3.augustā un sapratu, KO ES ESMU MEKLĒJUSI DAUDZUS GADUS!!!

Es jau esmu rakstījusi daudz atsauksmes un esmu lasījusi citu atsauksmes un sapratu, ka pievienot ko jaunu pie esošajām atsauksmēm ir ļoti sarežģīti. Bet tomēr es vēlos pamēģināt.

Vladimirs – tā ir īpaša, unikāla personība.

Unikums!

Gudrinieks!

Dvēseles zināšanu valdnieks!

Viņš ir ne tikai satriecošas masāžas meistars, kas palīdz atbrīvoties un uzlabot tavu pašsajūtu, viņš arī ārstē ķermeni un dvēseli.

Viņš paceļ jūsu dvēseles sajūtas un izjūtas neaprakstāmos augstumos. Ironisks, viegls, silts, draudzīgs, pozitīvs līdz pirkstu galiņiem, kuri ir pilni ar mīlestību un Dieva izjūtu.

Tāds viņš ir!

Viņam ir neaprakstāma harisma un vīrišķīga enerģētika, kas ir tik pareiza un nepieciešama sievietei. Jā, jā, sievietei, kura pēc 120 pilnu minūšu pabūšanas kosmosā jūtas kā dieviete. Tas ir neaprakstāmi burvīgi! Šo pieredzi ir jāpārdzīvo un jāpieņem kā Dieva dāvanu.

Vladimirs ir Dieva sūtnis, es to tā saprotu un izjūtu.

Mans priekšstats par atbrīvošanos, labsajūtu un svētlaimi pilnībā izmainījās. Un tas viss no masāžas!

Bet no kādas!

No pirmās līdz pēdējai minūtei aroma eļļu atmosfērā, maigā meditatīvā mūzikā un Viņa roku dejā tu atklāj sev savu sajūtu un izjūtu pasauli.

Tu raudi un smejies, smaidi un murrā, tava pasaule atdzīvojas un tiecas svētlaimes pilnā lidojumā būt sievietei – dievietei!

Un tā esmu saņēmusi jau 14 masāžas 2 mēnešu laikā, man ir par maz un es gribu vēl tāpēc, ka svētlaimes nekad par daudz nevar būt, it sevišķi mūsu cietsirdīgajā pasaulē!

GURU DAS BRAHMACHARI, Vladimirs, – mūks-Vajšnavs, kas padara viņu par izcilu masieri, kas ir spējīgs būt nepiesaistīts pie pasaulīgā un materiālā un tajā pašā laikā būt pilnīgi piezemētam un pievelkošam ar magnētisku enerģiju, kam nav iespējams pretoties.

Paldies Tev, mans dārgais! Tu esi pats labākais masieris, Brīnumdari! Esmu bezgala priecīga par mūsu tikšanos, kā arī par to, ka atradu pašu labāko – savu meistaru.

Dievs ir bagātīgi apdāvinājis Tevi ar spējām radīt mūsu ķermeņus no jauna.

Pēc visām šīs dzīves peripetijām ar dažādiem stresiem, daudzām problēmām, kas padara mūs saliektus, ar kupri un uzrautiem pleciem, atnākot pie Tevis uz kabinetu, tiek aizmirsts par visu.

Nekas apkārt vairs neeksistē, izņemot Tavas burvju rokas, meistar!

Pēc divu stundu ilgas masāžas tu vienkārši piecelies un aizlido kā pilnīgi cita būtne, kas ir pieskārusies maģijas burvestības noslēpumam.

Es pateicos Tev, Vladimir!

Tu esi Dieva sūtnis visiem mums, kas ir noguruši un sanīkuši. Dievs dod Tev spēkus Tavā kalpošanā. Es esmu priecīga, ka man bija gandrīz viss augusts. Man vienkārši ir maz laika..

Un lai man piedod tie, kas netika pie Tevis manis dēļ!

Patiesi Tava..Tev uzticīgā..

belozor
Jeļena Belosor

Nesen apmeklēju šo lielisko masāžas salonu.

Vienkārši pateikt – man patika – nozīmē nepateikt neko.

Es izjutu neaprakstāmas sajūtas, sākot ar pirmajām apmeklējuma minūtēm.

Istabā bija ļoti komfortabli, pieklusināts apgaismojums, patīkama relaksējoša mūzika, vienreizējas dažādu eļļu smaržas un aromi.

Viss apkārt esošais iedveš pasakainas, saviļņojošas sajūtas, ka notiks kaut kas neparasts un noslēpumains. Bet pati masāža – tas nav ar vārdiem aprakstāms.

Es vienkārši aizlidoju kaut kādā jaunā burvestību pilnā pasaulē un nevēlējos no turienes atgriezties!

Laiks aizlidoja nemanot, bet man un arī visiem pārējiem ir iespēja no jauna atgriezties šajā neaizmirstamajā pasakā!!!

lukina
Svetlana Lukina
Vladimirs, liels paldies par jūsu zelta rokām!
dundure
Тatjana Dundure

Paldies Jums, Vladimir, par lielisko masāžu!

Neaprakstāmas viegluma un relaksācijas izjūtas!

No jauna atkal sāc izjust savu ķermeni.

Jūs esat meistars no Dieva!

Jums vienlaicīgi ir stipras un maigas rokas un neaprakstāma enerģētika.

Un vispār neaprakstāma patīkama atmosfēra, it kā nokļūsti citā realitātē!

Es esmu sajūsmā!

locmele
Daina Ločmele

Tā NAV vienkārši masāža!

Tā ir deja un dvēseles dziedināšana!

Tā ir 2h nepārtraukta mīlestības un rūpju sajūta, tas ir labākais, ko Tu vari sniegt savam ķermenim, lai pēc tam pacilāti un laimīgi dotos tālāk..

Kad cilvēks kaut ko dara ar tik lielu atdevi un no visas sirds kā Guru Das — var sanākt tikai debešķīgi!

Paldies, uz tikšanos!

Neizmērojama pateicība un mīlestība jums no manis un visa Visuma! Es no rīta un es vakarā pēc Jūsu rokām — tie ir divi dažādi cilvēki! Es esmu laimīga!

undzena
Anna Undzena

Šodien man bija lieliskā diena, — es apmeklēju vinnētu Masāžu pie ļoti spēcīga, talantīga masiera, kurš prot darīt gan brīnumus gan savu darbu!

Visiem iesaku to izdarīt, palutiniet sevi ar 2.st. garu lielisku masāžu pie GURU DAS SPA!

sorokina
Aleksandra Sorokina

Guru Das Spa ir ne tikai unikāla masāža, bet arī dziļa meditācija un saiknes atrašana ar visaugstāko Dievišķo enerģiju! Ar Vladimira rokām visi Visuma ritmi pāriet ķermenī, kamēr visas liekās, novecojušās enerģijas aiziet un tiek aizstata ar jaunam vibrācijām! Tajā pašā laikā ķermenis ir labi ietekmēts fiziski! Saskaņa starp fizisko un garīgo!

Eliza Petrovska
Eliza Petrovska

Es daudz apmeklēju masāžas, bet Vladimirs ir vienkārši kaut kas!

Kaut kāda veida kosmosa tehnika un izcilas ķermeņa zināšanas! Ļoti taktiska un profesionāla pieeja!

Esmu nenormāli priecīga, ka devos pie viņa, ko iesaku arī jums —  atpūta ir garantēta!

radomislenskaya
Olga Radomislenskaja

SUPER ķermeņa un sejas masāža no Guru Das Brahmachari!

Man jāsaka, ka tas ir kaut kas!

Divas pilnīgas relaksācijas stundas, bez sāpēm, bet jūs jūtat, kā viss jūsu ķermenī nonāk savā vietā.

Pārsteidzoša miera un pilnīgas pārliecības atmosfēra.

Visas MEISTARA darbības un kustības ir korektas un profesionālas.

Un kādā brīdī es sapratu, ka mūzika, kas spēlē relaksācijai, un MEISTARA jutīgās rokas ir DEJA: ātrāk-lēnāk, spēcīgāk-maigāk, pauze … pagrieziens  un … jūs pilnībā atrodaties šīs darbības varā ..

Tad Vladimirs pateica, ka tas ir ar nolūku —  viņš raksta mūziku speciāli noteiktai masāžas tehnikai!

Kāda aromterapija!

Un cik viegli pēc tā visa!

Dažreiz jums ir nepieciešams palutināt sevi un izvēlēties labāko!

IESAKU!

Starp citu, šī ir lieliska ideja dāvanai!

Un šī procedūra pilnīgi atšķiras no terapeitiskās masāžas!

VLADIMIR,

LIELS PALDIES!

egorova
Tatjana Jegorova

Vai jūs ticat, ka burvji eksistē?

Līdz šodienai es tam neticēju, bet, satiekot Vladimiru, sapratu, ka šis cilvēks ir īsts burvis!

Ierodoties uz masāžu, mans noguruma un stresa līmenis no daudzajām uzkrātajām problēmām vienkārši gāja caur jumtu, viss mans ķermenis lūdza žēlastību, un šķita, ka šo spriedzi jau nav iespējams noņemt, un, protams, ne ar vienu vienīgu masāžas sesiju – bet šis cilvēks dara brīnumus!

Es pirms un es pēc masāžas-

tie ir divi dažādi cilvēki!

Un runa ir ne tikai par Vladimira augsto profesionalitāti un viņa attieksmi pret to, ko viņš dara, bet arī par to, cik viņš ir gaišs un pozitīvs cilvēks!

Viņa neticamā enerģija ir jūtama jau no pirmajām saziņas minūtēm!

Es patiesi ticu, ka ikvienam vismaz vienu reizi vajadzētu izmēģināt viņa masāžu, tāpēc ļoti iesaku to pilnīgi visiem!

Divas patiesas baudas stundas ir garantētas!

Dārgais  Vladimir! Es no sirds pateicos jums par augstvērtīgo masāžu un, protams, uz tikšanos!

voronina
Svetlana Voronina

Lieliska masāža, ļoti relaksējoša, tieši tā, kas jums nepieciešams, lai atbrīvotos no ikdienas lietām, atjaunotu savus fiziskos un garīgos spēkus!

Iesaku visiem!

Lielisks masieris no Dieva! Paldies!

grishane
Viana Grishane

IESAKU apmeklēt

GURU DAS SPA!

Lieliska masāža, pēc kuras gribas lidot!

Patīkama atmosfēra, profesionāla masāža un pārsteidzoši pozitīva enerģija!

Ticiet man, šī ir labākā masāža Rīgā!

Lucia
Iraina Lucia

Divas stundas lidojuma kaut kur starp debesīm un zemi!

Vienā brīdī es redzēju sevi no augšas, vienlaikus skaidri saprotot, ka esmu studijā un mans ķermenis joprojām atrodas uz masāžas galda!

Ak, šīs rokas, šīs slīdošās, nepārtrauktās kustības!
Man patika šīs stundas, un man ar to nepietika!

Vova, tu esi Vednis!

Vārdi nespēj nodot saņemtās jūtas …

Jums tas jājūt!

elena
Еленка Еленка

Ļoti reti var sastapt īstus profesionāļus, kuru solījumi neatšķiras no rezultāta. Ārstnieciskās rokas – tas ir par Vladimiru! Īsts burvis! Uzdāvināju vīram dzimšanas dienā, viņš bija ļoti apmierināts ar to. Mēs iesakām visiem, ikvienam! Liels paldies.

Tinesse
Inese Tinesse

Labdien, Vladimir!

Es jūtos ļoti labi.

Diena bija notikumiem bagāta … patīkama. Un notika iepazīšanās ar labāko masieri pasaulē.

Es no visas sirds pateicos jums par tik brīnišķīgu dāvanu. Tie bija īsti svētki ķermenim un dvēselei. Jūs esat foršs savas jomas profesionālis.

Tik krāšņas masāžas raisīja tik daudz emociju! Pat neērti … beigās man asaras bija…

Jerjomina
Natatalja Jerjomina

Pirmo reizi es šķērsoju šī mājīgā biroja slieksni un iekritu MEISTARA maģiskajās rokās.

Es jutu harmoniju un “kosmisko bezsvara stāvokli”, ko ir grūti izteikt vārdos.

Tāpēc izmēģiniet un izbaudiet šīs sajūtas paši!

Ticiet man, atslābinieties un MEISTARA rokas jums izpildīs “KOSMOSA SIMFONIJU”!

Antra Reinmane
Antra Reinmane

PALDIES!!

Pasakaina labsajūta, masāža, miera sajūta un pacilātība pēc tam!

Paldies no sirds!!

Lai Jūsu rokas nes mieru un laimi!

Noteikti iesaku!!!

Un vēlreiz, paldies par veltīto laiku un neaprakstāmi labo masāžu!

Paldies, ka sniedzāt to pārliecību, ka mīlot sevi un pateicoties savam ķermenim, pateicībā, tikai tā varam sasniegt vairāk un būt mierā ar sevi ir lielākā svētība!

Visu to labāko Jums, Vladimir!

rudzite
Agnes Rudzite

Uzskatu, ka tā ir labākā masāža Rīgā. Ļoti iesaku!

gritskevich
Olga Gritskēviča

Satriecoši – tas ir tad, kad tu aizlido citā realitē…

Pateicos Jums par šo sajūtu!

Jūs esat īsts Meistars!

Grigorjeva
Valentina Grigorjeva

Beidzot!!! Sapnis piepildās!!!
Es atnācu pie jums, sava amata meistars. Meistars, skolotājs un sava amata pazinējs! Devās uz jūsu sesiju, ļaujot man ieiet savā ķermeņa templī. Jūs to paveicāt!!! Sajūta ir neizskaidrojama – bravo jums! Es jums uzticos un ticu! Es pateicos jums un vēlos pie jums iziet masāžas kursu un ceru, ka jūs mani atkal atvedīsiet pie sevis!!!! Vai es varu turpināt ceļot kopā ar Jums ar Jūsu iecienīto biznesu? Bravo, Vladimira, un liels paldies, ka Jūs esat un novēlu veiksmi Jūsu izcilībā!

zhuk
Svetlana Zhuk

Nesen man bija iespēja apmeklēt brīnišķīga sava amata meistara – Vladimira – masāžas studiju! Jau no pirmajām minūtēm mani ieskauj sirsnīga uzmanība un rūpes. Tas nebija parasts masāžas salona apmeklējums! Vladimirs, iepriekš apsēdinājis mani ērtākajā krēslā, pastāstīja par masāžu, kas mani gaida, pajautāja manas vēlmes, paskaidroja, ka masāža ir par baudu un baudījumu (bez labumiem), bet ne par sāpēm! Mūsu saruna mani beidzot pārliecināja, ka esmu īstajā vietā un īstajās profesionāļa rokās. Divas stundas aizlidoja nemanot, un tās bija brīnišķīgas divas stundas. Vladimirs ir sava amata meistars! Seansa laikā cilvēks aizmirst par visu, darba dienu stress ķermenī pazūd, meistara spēcīgās rokas palīdz muskuļiem atslābināties, jūtama liela pieredze un profesionalitāte masāžas tehnikā, izslēdzas realitātes sajūta. Pēc masāžas mani pārņēma aizmirstā viegluma sajūta, kas deva enerģijas un dzīvesprieka lādiņu. Vieta, kur gribas atgriezties un atkal sajust to maigo, vieglo un gādīgo enerģiju, un es ļoti ceru, ka jauna tikšanās ar Vladimiru nav tālu. Mana sirsnīga apbrīna un pateicība Vladimiram!

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Podniece
Jana Podniece

Es devos uz šo masāžu vairāk nekā pirms mēneša, man bija stipras pleca sāpes, kas man ir bijušas vairāk nekā gadu. Viņš reklamēja, ka jau pēc vienas masāžas jūs jutīsieties daudz labāk, un tas ir patiess apgalvojums, kā jau minēju, es devos pie viņa pirms vairāk nekā mēneša un jūtos pilnīgi lieliski, ir sajūta, ka masāžu es saņēmu tikai vakar! Es ieteiktu viņu ikvienam! Liels paldies, Vladimira, es nekad neesmu jutusies labāk!

bessudnova
Svetlana Bessudnova

Atmosfēra ir vienkārši fantastiska!

skjonberg
Angela Skjønberg

Norvēģija

Masāža ļoti patika. Iesaku!

borisovna
Jevgeņija Borisovna

Masāža ir vienkārši dievīga!

sherrer
Julia Sherrer

Šveice

Tas bija vienkārši lieliski!

Vladimirs ir sava darba lietpratējs!!!

100% kaifs.

rass
Helena Rass

Šveice

Vienreizēja masāža!

Mūsdienās ļoti maz cilvēku veic tik kvalitatīvu masāžu.

Pateicos Jums par manu uzlādēšanu un sajūtu, ka es esmu dieviete!

scheurer
Natalja Scheurer

Tas bija neaprakstāmi burvīgi.

Divu stundu aizmiršanās.

To nav iespējams aprakstīt ar vārdiem – tas ir jāizbauda!

preinberga
Evija Preinberga

Neaprakstāmas divas stundas absolūtas nirvānas!

liepina
Tatjana Liepiņa

Jā, tā ir taisnība, Vladimirs ir burvis un meistars ar zelta rokām!

Виктория-Пригодова
Viktorija Prigorodova

Vladimirs ir lielisks meistars, maģiskas rokas, maiga enerģija. Atmosfēra studijā uzreiz iegremdē relaksācijā… Masāža ir lieliska, oriģināli paņēmieni un darbs ar ķermeni, pirmo reizi mūžā man ir bijusi šāda masāža! Divu stundu masāža, ieskaitot sejas un dekoltē, mani vienkārši aizveda kosmosā. Paldies un iesaku. Tagad es regulāri apmeklēšu GURU DAS SPA!

Аlina Voyager
Аlina Voyager (Italy)

Izcila masāža! Brīnišķīga pieredze! Vienkārši labākais! Ja meklējat kaut ko unikālu, izmēģiniet šo! Jūs nebūsiet vīlušies!

Brenda Chen
Brenda Chen

Es saņēmu 120 minūšu Guru Das masāžu kopā ar Vladimiru, un tā bija, maigi izsakoties, pārsteidzoša pieredze. Vladimirs bija rūpīgs rezervācijas procesā. Viņš runāja angliski, kas bija noderīgi tādam ceļotājam kā es. Masāža bija dievišķa; man vēl nekad nav bijusi masāža, kas būtu sinhronizēta ar mūziku, padarot to par īstu piedzīvojumu. Vladimirs bija profesionāls un ļoti prasmīgs savā amatā. Es ļoti iesaku!

whatsapp

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Cookie politiku

×