(+371) 24 11 24 20
×

Par masāžu

Mana masāža – tā ir kompilācija no dažāda veida pazīstamām masāžu metodēm, kuru elementi mijiedarbībā ar skaisto visaptverošo mūziku, ko esmu neticamā veidā savienojis, kas rezultātā veido pārsteidzoši harmonisku, 2 stundu ilgu, augstas kvalitātes kopjošu VIP procedūru, kas rezultātā, pateicoties dažādai tehnikai un virtuoziem paņēmieniem, neticamā veidā iedarbojas uz cilvēka organisma pamatsistēmas elementiem: nervu, limfātisko, gremošanas, asinsrites, muskuļu, kaulu, imūno sistēmu. Masāža sniedz ķermenim vieglumu, brīvību un atveseļošanos, bet dvēselei – laimi, sirdsmieru un līdzsvaru.

Tādā veidā mana masāža, lai kāda veida intensitātē tā tiktu veikta, jau sen ieteikusi sevi kā unikālu savā koncepcijā un pasniegšanas veidā kā VIP procedūra №1, neatkarīgi no reģiona, kur tā tiek praktizēta!

Pašreiz man ir privātprakse Latvijā (Rīgā) un katram no maniem apmeklētājiem, neatkarīgi no viņu ķermeņu un dvēseles vajadzībām, mana masāža izraisa daudz prieka un neaprakstāmu sajūsmu, ieņemot cilvēku sirdī galveno vietu, salīdzinot ar citām masāžām.

Kā apliecinājums ir simtiem sajūsmas pilnu ATSAUKSMJU un tūkstošiem ar manu masāžu apmierinātu klientu!

Metodikas, ko es pielietoju savā masāžā, ir vispāratzītas un ar pasaules autoritāti.

Kā piemēram:

1) Neirosedatīvā ķermeņa masāža
2) Neirosedatīvā sejas masāža
3) Locītavu mobilizācija
4) Sejas struktūras masāža
5) Kakla-galvaskausa masāža
6) Pieres un periorbitālās zonas dziļas muskuļu relaksācijas tehnika
7) Klasiska kosmētiska sejas procedūra
8) Anti-stress galvas masāža
9) Nutricioloģija, mikro un makro elementi
10) Miotensivā masāža
11) Super-lift mioplastiskā sejas masāža
12) Lipoeferentā masāža
13) Hemolimfātiskās drenāžas ķermeņa masāža
14) Hemolimfātiskās drenāžas sejas masāža
15) Taizemes masāža
16) Spēka Power-masāža
17) Deep-tissue dziļo audu masāža
18) Ķermeņa hiromasāža
19) Sejas hiromasāža
20) Miorelaksējoša ķermeņa masāža
21) Refirmējoša sejas masāža

Katrai no šīm metodēm man ir atbilstošs starptautiskā standarta sertifikāts.

Visas esošās metodikas kopumā, kuras ir daļēji manis pielāgotas, veido unikālu, efektīvu un lielisku manas masāžas tehniku, kuru es varu pielietot savā praksē pilnīgi katram cilvēkam, iedarbojoties uz viņa ar dažādu intensitāti, kas ir atkarīga no viņa vajadzībām un kopīgi veidotiem mērķiem.

Mana masāža ir daudzšķautņaina un daudzfunkcionāla, augsta līmeņa un augstas kvalitātes kopjoša procedūra ķermenim un sejai, kura kā likums pēc manu apmeklētāju vārdiem, sasniedz vēlamo rezultātu jau pēc pirmās masāžas reizes!

Mana masāža var būt kā viegla, mierīga, maiga un virspusēja, tā arī spēcīga, stipra un iedarboties uz dziļākiem slāņiem, ar spilgti izteiktu tonizējošo efektu un spēcīgu nomierinošu komponentu.

Lai kādā līmenī būtu masāža, galvenā manas masāžas īpašība ir tā, ka neatkarīgi no Jūsu vēlmēm, tā vienmēr būs visefektīvākais un bez sāpīgākais līdzeklis Jūsu ķermeņa atveseļošanai un Jūsu spēku un enerģijas atjaunošanai. Masāža sniedz neizmērojamu vieglumu, mundrumu, apmierinājumu un prieku ķermenim, laimi, mieru un eiforijas sajūtu dvēselei.

Unikālā un ilgtermiņā pārbaudītā manas masāžas augstā kvalitāte man neatstāj izvēli kā tikai aicināt jūs uz manu studiju GURU DAS SPA®, lai jūs paši par to varētu pārliecināties! Lūk, ko saka zinoši cilvēki! Lai par kaut ko pārliecinātos, to vajag izdzīvot!

Uz drīzu tikšanos, Draugi!

Patiesā cieņā:
Guru Das (Vladimirs)

whatsapp

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Cookie politiku

×