(+371) 24 11 24 20
×
day
day

Par meistaru

master

Labdien, mani Draugi!

Visiem, kas mani vēl nepazīst, es gribētu mazliet pastāstīt par sevi. Mani sauc Vladimirs Gimburgs, mans garīgais vārds ir Guru Das, kas tulkojumā no sanskrita valodas nozīmē “vislielākā garīga skolotāja kalps”. Esmu GURU DAS SPA® masāžas studijas dibinātājs un īpašnieks Latvijā, Rīgā. Sertificēts SPA speciālists ar starptautisku ITEC diplomu (Anglija, Londona). Augstākās kategorijas SPA terapeits.

Esmu saņēmis apmācību no pasaules cienījamākiem masāžas pasniedzējiem, no labākajiem meistariem pasaulē. Man ir daudz dažādu diplomu un sertifikātu, kā arī esmu autors un pasniedzējs unikālai individuālai apmācības metodei augstākās kvalitātes masāžā programmā GURU DAS MASSAGE PREMIUM®. Pašreizējo licenci varat apskatīt šeit.

Es esmu laimīgs tēvs diviem pieaugušiem un apburošiem bērniem – Kristinei Gimburgai (1998) un Vladimiram Gimburgam (2001), ārstam un mūziķim, kurus es ļoti mīlu un ar kuriem es neizsakāmi lepojos.

Esmu dzimis Latvijā (Rīgā) 1975.gada 23.jūlijā parastā padomju daudzbērnu ģimenē kā pēdējais piektais bērns maniem ļoti jaukajiem vecākiem – Sofijai un Vladimiram Gimburgiem.

Es uzaugu vecāku rūpju un mīlestības aptverts, kā arī brāļu un māsu draudzības un uzticības vidū.

Tā kā abi mani vecāki ir darba veterāni un savā laikā viņi tika apbalvoti ar atbilstošiem ordeņiem, acīmredzami no viņiem esmu mantojis, kopā ar citiem tikumiem, tādu apbrīnojamu īpašību kā izcilas darba spējas, kas jau man parādījās bērnībā, kad es biju spējīgs trenēties četrreiz pa 2 stundu ilgiem treniņiem dienā. Un līdz šim brīdim šīs spējas pavada mani ikdienas darbā, ļaujot man ar pilnu atdevi strādāt manā studijā, lai apkalpotu visus cilvēkus, kas pie manis vēlas ierasties.

No 11 gadu vecuma, ņemot piemēru no mana tēva, kas pagātnē bija Baltkrievijas čempions boksā, svarcelšanā un cīņā, pieteicos Džudo sekcijā un sāku savu profesionālo karjeru sportā, kur arī pirmo reizi es uzzināju par masāžu un iepazinos ar to tuvāk.

Pateicos, ka maniem tā laika treneriem bija pareiza izpratne par masāžas nepieciešamību, un pateicos arī par to, ka viņi nesavtīgi dalījās savā pieredzē ar mani. Man ļoti paveicās, mani pirmie treneri bija leģendāras personības sporta pasaulē, bet precīzāk – Sambo un Džudo pasaulē – tie bija Ēriks Liekne, Anatolijs Orlovs un Sergejs Veļikotnijs.

Kā arī Vladimirs Skvarkovskis, Aleksandrs Osnačs (pašreiz Latvijas Aikido federācijas prezidents), Andrejs Rudņiks, Oļegs Baskins.

Es esmu bezgalīgi pateicīgs visiem viņiem kopā un katram atsevišķi!

Cītīgi strādājot dodžo (džudo zālē) uz tatamiem (džudo paklāji), trenējoties vairākas stundas dienā, paralēli apgūstot zināšanas par sambo, karatē, boksu un taekvondo, es ātri uzņēmu apgriezienus, un manas darba spējas sāka nest man augļus. No sākuma es sāku uzvarēt treniņos, ar ko es piesaistīju visa treneru sastāva uzmanību un drīzumā es jau sāku uzvarēt paklāju cīņās.

Tādā veidā īsā laika posmā es kļuvu par kluba čempionu, pēc tam par pilsētas čempionu, pēc neilga laika kļuvu par daudzkārtēju Latvijas čempionu, Latvijas jauniešu spartakiādes čempionu, Baltijas čempionu, par pirmo un pēdējo PSRS čempionu starp Makkabi klubiem, kā arī, esot Latvijas jauniešu izlasē, par čempionu atklātajos starptautiskajos džudo turnīros, iespēju robežās pārstāvot savas valsts intereses.

Es dzīvoju sportā, mācījos sporta skolā, plānoju iestāties Sporta institūtā un veidoju grandiozus ar sportu saistītus plānus nākotnē, bet acīmredzot Dievam bija pilnīgi citi plāni. Pēc kārtējās traumas man bija jāatvadās no profesionāla sportista karjeras un jānodarbojas ar trenera darbu, audzinot jauno džudo sportistu paaudzi.

Bet tas viss ir pagātnē.

Dotajā brīdī tikpat cītīgi kā kādreiz trenējoties sporta zālē, es katru dienu bez brīvdienām un svētku dienām, pašaizliedzīgi praktizēju savā studijā, pieņemot Latvijā (Rīgā) visus tos, kas vēlas nokļūt pie manis uz masāžu.

Tāpat arī progresē mana dvēseliskā puse. Kā māceklis pie vislielākā uz mūsu planētas esošā Guru, visa mana dzīve kā dvēseles prakse kalpo manam dvēseles skolotājam, kas visā savā būtībā apgaismo manas darbības.

Masāžas studijā GURU DAS SPA® Jūs neieraudzīsiet absolūti nekādus attēlus, kas atainotu manas attiecības ar manu dvēseles praksi.

Tādā veidā saņemot no manis augstākās klases VIP procedūru, apmeklētāji manā studijā iegūst neaprakstāmi vairāk nekā tikai no augstvērtīgas masāžas. Izņemot mani pašu, par mani un manu darbību Jums var pastāstīt arī tie cilvēki, kas ir bijuši pie manis un kas turpina apmeklēt manu studiju un dalās ar Jums savos iespaidos, emocijās, neparastās izjūtās un patiesos ieteikumos, ar kuriem Jūs arī varat iepazīties manā mājaslapā sadaļā ATSAUKSMES.

Lai turpinātu mūsu iepazīšanos, es ar lielu prieku ielūdzu Jūs apmeklēt manu studiju pašā Rīgas centrā, mājīgā masāžas GURU DAS SPA® studijā, kur es Jums garantēju augstākās klases VIP pakalpojumus un arī neparasti skaistās VIP MASĀŽAS kvalitāti.

Uz tikšanos, Draugi!

Patiesi Jūsu:

Vladimirs Gimburgs (Guru Das)

whatsapp

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā