(+371) 24 11 24 20
×

Kā ātri atbrīvoties no celulīta: pretcelulīta masāža

Celulīts ir sieviešu ļaunākais ienaidnieks. Dažām cīņa pret celulītu kļūst par gandrīz neatņemamu dzīves sastāvdaļu: ar skrubjiem, pīlingiem, ietīšanām, bankām, krēmiem, masāžas sukām. Varbūt ir pienācis laiks no tā atbrīvoties un pielietot patiešām efektīvu paņēmienu?

Pretcelulīta masāža

Pretcelulīta masāža Rīgā jau ilgu laiku izraisa neatslābstošu interesi daudzām sievietēm un meitenēm. Šīs masāžas efektivitāti pierāda ne tikai daudzi eksperti un zinātnieki, bet pašas sievietes pēc pirmās procedūras redz pamanāmu rezultātu.

Kāpēc rodas celulīts?

антицеллюлитный массажVisbiežāk celulīts parādās sievietēm ar palēninātu asinsriti un zemu metabolismu. Celulītu var izraisīt arī stress, fizioloģiskās īpatnības, hormonālais fons, nepietiekams uzturs, smēķēšana un citi kaitīgi ieradumi. Jāņem vērā, ka celulīts ir problēma ne tikai sievietēm, bet arī daudzām meitenēm, kas vecākas par 16 gadiem. Tādēļ ir jārūpējas par ādas veselību jau no mazotnes, un pretcelulīta masāža jums palīdzēs.

 

 


Pretcelulīta masāža: efekts un tehnika

Pretcelulīta masāžas būtība ir dziļa iedarbība uz zemādas taukaudiem, kas tiek nodrošināta ar intensīvāku masāžas kustību palīdzību. Pretcelulīta masāžas laikā meistars izmanto līdzīgas tehnikas kā limfodrenāžas masāžas procedūrā. Vairāk par šo masāžu var uzzināt šeit. Taču nebaidieties no nepatīkamām sajūtām, jo ​​ar pareizu tehniku ​​jūs nejutīsiet nekādu diskomfortu.

Pretcelulīta masāža (saukta arī par lipoeferento masāžu) uzlabo asinsriti problemātiskajās zonās un stimulē kolagēna un elastīna ražošanu, kas atbild par ādas izskatu un tās elastību.

Tādējādi pretcelulīta masāžai ir ne tikai liftinga efekts, bet tā arī noņem lieko šķidrumu un citas vielas, kas veido celulītu un aizsērē jūsu ķermeni.

Pretcelulīta masāžas veidi

антицеллюлитный массаж ригаKopumā ir divu veidu masāžas: manuālā pretcelulīta masāža un aparātūras masāža.
Pirmo masāžas veidu veic pieredzējis masāžas terapeits, kurš izvēlas jums individuālu tehniku ​​un intensitāti. Šī pieeja ļauj ātri atbrīvot no celulīta tieši jūsu gadījumā, kā arī nodrošina procedūras nesāpīgumu. Bet aparātūras masāža tiek veikta, izmantojot īpašas ierīces estētikas salonos un citās sieviešu skaistumkopšanas iestādēs. Negatīvi ir tas, ka ne vienmēr izvēlētā pretcelulīta masāžas metode (un to var būt daudz: rullīšu masāža, vakuuma masāža, LPG masāža utt.) var būt jums piemērota. Tā kā nav individuālas pieejas, tas varētu ievērojami samazināt procedūras efektivitāti.

Cik bieži man jāiet uz pretcelulīta masāžu?

Lai sasniegtu vislabāko rezultātu un atbrīvotos no celulīta, regulāri un kompleksi jāapmeklē masāžas nodarbības.
Pretcelulīta masāžas kurss sastāv no 8-15 procedūrām (atkarībā no celulīta pakāpes). Vēlams, lai periodi starp procedūrām nepārsniegtu 2-3 dienas. Tātad jums tiks garantēts optimāls rezultāts īsā laikā. Jāpiemin, ka izmaiņas varēsiet pamanīt jau pēc pirmās procedūras.

Dažas sievietes, cenšoties pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no celulīta, apmeklē masāžas nodarbības divas reizes dienā. Diemžēl šī pieeja nekādā veidā nevarēs paātrināt ārstēšanu, jo iedarbība uz ķermeni tiek nodrošināta jau pirmās procedūras laikā, un ķermenim būs nepieciešams laiks, lai pārkonfigurētu savus procesus un izvadītu atlikušās kaitīgās vielas.

Celulīta profilakse

массаж против целлюлитаParasti daudzi vēršas pie masāžas pakalpojumu speciālistiem tikai pēc dziļas celulīta stadijas atklāšanas. Lai nenokļūtu šādā situācijā, bet vienmēr uzturētu ķermeni nevainojamā stāvoklī, bez “apelsīna mizas”, profilakses nolūkos vislabāk ir apmeklēt pretcelulīta masāžu reizi 2-3 nedēļās.

Tāpat masāžas salonā GURU DAS SPA® jūs varat ierasties uz pilnu ķermeņa masāžu, un jums un jūsu ādai būs viegli un patīkami. Šāda masāža pilnībā apstrādā ne tikai problemātiskās vietas, kur var rasties celulīts, bet arī nodrošina muguras masāžu, pēdu masāžu, roku, kakla un galvas masāžu. Šī ir pilnvērtīga kompleksa procedūra, kas pilnībā “restartēs” ķermeni un palīdzēs atbrīvoties no smaguma sajūtas, kā arī sniegs relaksējošu efektu.

Rūpējieties par savu veselību un pierakstieties uz masāžu Rīgā GURU DAS SPA® masāžas salonā! Cenas masāžai ir sadaļā “Pakalpojumi un cenas”.

whatsapp

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Cookie politiku

×