(+371) 24 11 24 20
×

Masāžas veidi un ar ko tie atšķiras

Ir vairāk nekā 20 masāžu veidi, un parastam cilvēkam ir diezgan grūti izvēlēties nepieciešamo procedūru. Piemēram, ja jūs vēlaties atbrīvoties no celulīta, jums jāizlemj, kādu pretcelulīta masāžu vēlaties veikt: manuālo, vakuuma, aparatūras vai limfodrenāžu. Protams, ir gadījumi, kad ārsts iesaka terapeitisko masāžu, lai atjaunotu locītavas vai muskuļus, bet ko darīt, ja vēlaties vienkārši atpūsties un atslābināties?

Apskatīsim, kādi ir galvenie masāžas veidi un kāda masāža Rīgā tiek piedāvāta salonā GURU DAS SPA®.

Masāžas veidi

- Neirosedatīva sejas un ķermeņa masāža

Šīs tehnikas laikā tiek veiktas vienmērīgas slīdošas kustības, kas veicina pilnīgu relaksāciju un stresa mazināšanu. Neirosedatīva masāža arī atjauno mikrocirkulāciju un samazina sejas grumbu dziļumu.

- Strukturālā sejas masāža

массаж лицаSejas strukturālās masāžas laikā mijas vieglas un intensīvas masāžas kustības, kas stimulē asinsriti. Regulārs šīs procedūras apmeklējums atjauno ādas šūnas, un tai ir liftinga efekts, kā rezultātā seja kļūst tonizēta un “svaiga”.

- Refirmācijas sejas masāža

Šīs masāžas nosaukums cēlies no vārda reafirmir, kas nozīmē “stiprināt, atjaunot”. Refirmācijas masāžai ir atjaunojoša iedarbība, tā uzlabo sejas ovālu un stimulē šūnu atjaunošanos. Masāžas procedūra ietver visu līmeņu audu ietekmi: neiroreceptoru, asinsvadu un muskuļu.

- Kakla un galvaskausa masāža

Šāda kakla un galvas masāža ļauj atjaunot asinsriti smadzenēs, kā arī uzmanīgi ietekmēt kakla un plecu-lāpstiņu apvidus muskuļus.

- Miotensivā masāža

Si tehnika apvieno masāžas un mobilizācijas paņēmienus, lai atjaunotu locītavu muskuļu un saišu kustīgumu un elastību.

- Miooplastiskā sejas masāža

Šī metode ļauj uzlabot sejas ovālu, atjaunot asinsriti un tai piemīt pretnovecošanas iedarbība.

- Lipoeferentā masāža

Lipoefferentā masāža ir kustību komplekss, kas ietver sevī pretcelulīta masāžu. Tas veicina ķermeņa tauku un celulīta izzušanu gurnos, gūžās un vēderā.

лимфодренажный массаж- Ķermeņa un sejas limfodrenāžas masāža

Šīs masāžas tehnikas palielina imunitāti, veicina ķermeņa estētisko korekciju un atjauno kakla-sejas zonu. Arī limfodrenāžas masāža tiek uzskatīta par vienu no efektīvākajiem veidiem, kā zaudēt svaru un mazināt pietūkumu. Uzziniet vairāk par limfodrenāžas masāžu un tās kontrindikācijām šajā rakstā.

- Taizemes masāža

Taizemes masāžas tehnika ir līdzīga jogas asanām. Šīs masāžas laikā netiek izmantota intensīva mīcīšana vai pieskaršanās. Tehnikas noslēpums slēpjas masēšanas, savīšanas un presēšanas metodēs noteiktos punktos. Taizemes masāža ietver pēdu, galvas, sejas, roku un citu ķermeņa daļu masāžu. Vairāk par Taizemes masāžu var lasīt šeit.

- Spēka masāža

Šis masāžas veids ir paredzēts rūpīgai un dziļai muskuļu un zemādas tauku ietekmei. Arī spēka masāžu ieteicams veikt pēc ievērojamas fiziskas slodzes, lai mazinātu muskuļu sāpes. Neskatoties uz savu nosaukumu, spēka masāža ir gandrīz nesāpīga.

- Dziļo audu (Deep-tissue) masāža

Dziļo audu masāža palīdz novērst cīpslu, fasciju, saišu un citu saistaudu deformāciju. Masāža ir viegla un nesāpīga, lai novērstu pārslodzi un mazinātu sāpes.

- Ķermeņa un sejas hiromasāža

Sejas hiromasāža un ķermeņa hiromasāža ietekmē ne tikai muskuļus, bet arī citas ķermeņa sistēmas: nervu, limfātisko, asinsrites, imūno un gremošanas sistēmu. Pateicoties hiromasāžai, tiek noņemta psiholoģiskā slodze un ievērojami uzlabojas psihoemocionālais stāvoklis. Uzziniet vairāk par hiromasāži šeit.

- Miorelaksējoša ķermeņa masāža

Šī masāža Rīgā ļauj atbrīvoties no fiziskā un emocionālā stresa, muskuļu spazmas un noguruma. Muskuļu relaksējošas masāžas tehnika palīdzēs detoksicēt muskuļus un ļaus izbaudīt pilnīgas relaksācijas stāvoklī, tāpēc to arī sauc par pret stresa masāžu.

Apmeklējot masāžas salonu GURU DAS SPA®, jums nav jāizvēlas viens masāžas veids. Oriģinālā GURU DAS MASSAGE® masāža apvieno 21 tehnikas, kas pārceļ masāžas pieredzi jaunā līmenī. Jūs varat izlasīt atsauksmes par masāžu sadaļā "Atsauksmes".

Neignorējiet savu veselību. Apmeklējiet profesionālu masāžu Rīgā, studijā GURU DAS SPA®. Masāžas seansi notiek pēc iepriekšējas pierakstīšanas pa tālruni: +371 241 12 420.

whatsapp

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Cookie politiku

×