(+371) 24 11 24 20
×

7 iemesli, kāpēc vajadzētu uzdāvināt masāžu

Vislabākā dāvana jebkurai personai ir - aprūpe un uzmanība. Nav svarīgi, vai tā ir sieva / vīrs, jūsu priekšnieks, tuvs draugs, radinieks vai biznesa partneris, visi priecājas saņemt ne tikai materiālas, bet arī emocionālas dāvanas. Un, ja šī dāvana sniedz arī nenovērtējamus ieguvumus veselībai, tā vērtība tiks dubultota.

Masāžas dāvanu sertifikāts ir tieši tas pārsteigums, kas visiem patiks un kas paliks atmiņā ilgi, ja ne visu mūžu.

Kāpēc ir vērts uzdāvināt masāžu?

1. Masāža mazina stresu

Tā vai citādi, bet stresa situācijas ir sastopamas ikviena cilvēka dzīvē. Un izturēt katru nav iespējams, pat ar neticami stabilu nervu sistēmu. Un šajā gadījumā masāža ļoti palīdz. Masāžas procedūra veicina pilnīgu ķermeņa atslābināšanos, kas palīdz novērst uzmanību no aktuālām problēmām un atjaunot vitālo enerģiju.

2. Masāža uzlabo miegu

Gandrīz trešdaļa no visiem pieaugušajiem iedzīvotājiem cieš no bezmiega. Un labākais veids, kā atbrīvoties no tā, būs relaksējoša masāža. Daudzi pētījumi ir parādījuši, ka viens masāžas seanss var būt salīdzināms ar pilnu 8 stundu miegu *.

3. Masāža izvada toksīnus no ķermeņa.

Masāžas laikā tiek aktīvi stimulēta asinsrite, kas palīdz ātri izvadīt toksīnus un kaitīgās vielas no cilvēka ķermeņa. Tādējādi ķermenis “attīra sevi” no kaitīgām vielām.

4. Masāža mazina sāpes mugurā un muskuļos

Pēc sporta nodarbībām var rasties muskuļu sāpes audos pienskābes dēļ. Sporta masāža palīdz izvadīt šo skābi, mazina spriedzi un paaugstina muskuļu tonusu. Sīkāku informāciju var izlasīt šeit.

5. Masāža palielina koncentrēšanās spēju

Pēdējā laikā tāds pakalpojums, ka masāžas terapeita izsaukšanas uz biroju ir, kļuvis ļoti populārs. Un tas nav veltīgi, jo pat 15 minūšu masāža var palielināt koncentrēšanos un spēju atrisināt sarežģītas problēmas. Tāpēc masāžas sertifikāts būs lieliska dāvana jūsu vadībai vai kolēģim.

6. Masāža mazina galvassāpes

Visbiežākais galvassāpju iemesls ir mugurkaula kakla daļas osteohondroze. Tas bloķē normālu asins piegādi smadzenēm, kā rezultātā rodas smagas galvassāpes. Masāžas seanss palīdz aktivizēt asins plūsmu, kas rezultātā var novērst galvassāpju cēloni.

7. Masāža uzlabo vielmaiņu un palīdz zaudēt svaru

Darbs, stress, nepietiekams uzturs un citas ikdienas problēmas var negatīvi ietekmēt vielmaiņas ātrumu, kas neizbēgami novedīs pie svara pieauguma. Masāžas pakalpojumi palīdz paātrināt vielmaiņas procesu un samazina zemādas tauku slāņa daudzumu, kas ievērojami uzlabos vispārējo veselības stāvokli un palīdzes atbrīvoties no liekiem kilogramiem.

Tāpēc, ja meklējat patiešām labu dāvanu tuviniekam, tad dāvanu karte masāžai salonā GURU DAS SPA® būs lielisks pārsteigums, kas nesīs ne tikai spilgtas emocijas, bet arī ieguvumus veselībai.

Dāvanu sertifikātu var iegadāties šeit.

* Saskaņā ar Nacionālo veselības institūtu (National Institutes of Health) un Amerikas Masāžas terapijas asociācijas datiem (American Massage Therapy Association), masāža palīdz mazināt nogurumu un uzlabot miegu zīdaiņiem, bērniem, pieaugušajiem un veciem cilvēkiem.

whatsapp

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Cookie politiku

×