(+371) 24 11 24 20
×

Pēdu masāža. Kas jums jāzina?

массаж ногKatra mūsu ķermeņa daļa pēc dabas ir pārsteidzoša, un tai ir savas unikālas spējas. Jo īpaši tas attiecas uz pēdām. Kopš seniem laikiem gudrie cilvēki atrada atslēgu cilvēku veselībai, un tā slēpās mūsu kājās. Senā austrumu traktātā teikts: “Visiem cilvēkiem ir kājas, tāpat kā visiem kokiem ir saknes. Koka spēka izsīkums sākas saknēs, un cilvēka novecošanās sākas pēdās. Tāpēc, lai vienmēr uzturētu veselību labā formā, vispirms jāpievērš īpaša uzmanība kājām un pēdām, apmeklējot pēdu masāžu.

Kādas ir priekšrocības pēdu masāžai?

Nav noslēpums, ka uz mūsu pēdas ir daudz refleksu punktu, no kuriem katrs ir atbildīgs par noteiktu orgānu un ķermeņa daļu. Pareizi ietekmējot nepieciešamo punktu, mēs varam ievērojami uzlabot muguras veselību, zaudēt galvassāpes, krampjus, stresu un pat bezmiegu. Pēdu masāža labvēlīgi ietekmē visu ķermeni kopumā un jo īpaši sirds un asinsvadu sistēmu.
Turklāt pēdu masāža ir viena no patīkamākajām procedūrām, kas sniedz neaizmirstamas sajūtas un pilnīgu relaksāciju.

Kā pareizi veikt pēdu masāžu?

Visbiežāk kāju un pēdu masāžu veic vakarā, lai kājas atpūstos pēc smagas darba dienas. Veiciet to ar pirkstu falangu palīdzību, nospiežot uz noteiktiem punktiem un masējot pēdas virsmu. Ir arī svarīgi, lai masāžas terapeits labi pārzinātu pēdu karti, lai izvairītos no „ne tur trāpīšanas”. Galu galā, kā mēs atceramies, katrs mūsu pēdas punkts ir atbildīgs par noteiktu iekšējo orgānu, tāpēc vissvarīgākais noteikums šeit ir nekaitēt.

массажные точки

Kustībām masāžas laikā jābūt gludām un maigām, tajā paša laikā spiešanai jābūt stiprai, bet bez diskomforta, jo tā būtībā tomēr ir relaksējoša masāža.

Pēdu masāžas ilgums neaizņem tik daudz laika, bet efekts ir milzīgs. Un, ja jūs vēl neesat apmeklējis pēdu masāžas pakalpojumus, tad noteikti izmēģiniet šo brīnišķīgo procedūru. Rezultātu nebūs ilgi jāgaida, un jūsu kājas un pēdas teiks jums milzīgu „paldies”.

Reģistrējies kāju un vēdera masāžai Rīgā masāžas salonā GURU DAS SPA® un uzdāviniet sev neaizmirstamas sajūtas

whatsapp

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Cookie politiku

×