(+371) 24 11 24 20
×

Kā notiek Taizemes masāža un kāpēc tā ir laba veselībai

Taizemes masāža ir viens no populārākajiem pakalpojumiem masāžas salonos, kaut gan tai ir diezgan specifiska tehnika. Ļoti bieži Taizemes masāžu sauc arī par “jogas masāžu”, jo tā satur elementus, kas daudzviet ir līdzīgi Indijas jogas praksei.

Bet, ja aplūko sīkāk, tad taizemiešu masāža ir holistiska sistēma, kuras darbības metodes ir vērstas ne tik daudz uz cilvēka muskuļiem, cik uz enerģijas zonām, iesaistot visu ķermeni no galvvidus līdz papēžiem. Šī nav parasta klasiskā masāža, bet gan garīga un fiziska prakse, pēc kuras jūs jūtat vieglumu un enerģijas pieplūdumu.

тайский массаж Рига

Taizemes masāžas tehnika

Tradicionālā taizemiešu masāža tiek veikta drēbēs un neizmantojot kosmētiskās eļļas. Taizemes masāžas laikā meistars ar spiediena palīdzību iedarbojas uz ķermeni ne tikai ar rokām, bet arī ar elkoņiem, ceļgaliem un pat kājām. Taizemes masāža ir aktīva masāža, kuras laikā jūs ne tikai guļat vienā vietā, bet maināt pozīcijas, kas atgādina jogas asanas, lai ķermenis varētu pilnībā atpūsties, pastiepties un atjaunot enerģijas plūsmu.

Kāds labums ir no Taizemes masāžas?

Daudzas slimības, kas mūs pavada dzīves laikā, rodas tieši tāpēc, ka mēs neprotam uzturēt savu ķermeni harmonijā ar ārpasauli. Tādēļ mums rodas nospiedoša smaguma sajūta muskuļos, kas vēlāk izraisa gan nelielas, gan nopietnas slimības. Taizemes masāža palīdz “sadzirdēt” savu ķermeni un atjaunot tajā harmoniju. Galvenokārt, tā veicina ķermeņa dziļu relaksāciju, palīdz mazināt stresu, palielina locītavu elastību un uzlabo asinsriti.

Dažos gadījumos taizemiešu masāža pilnībā aizstāj pat fiziskas aktivitātes, ļaujot uzturēt ķermeni labā formā.

thai massage

Taizemes masāžas kontrindikācijas

Tāpat kā jebkurai procedūrai, taizemiešu masāžai ir arī kontrindikācijas, tostarp:

onkoloģiskās slimības

akūta sirds vai nieru mazspēja

trombofilija

tuberkuloze

iekaisuma procesi organismā (akūtas elpceļu infekcijas, seksuāli transmisīvas infekcijas, ieskaitot HIV)

ateroskleroze un citas artēriju slimības

asins slimības

ievainojumi ar perifērās nervu sistēmas bojājumiem

akūtu sāpju sindroms

whatsapp

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Cookie politiku

×