(+371) 24 11 24 20
×
day
day

Relaksējoša masāža

relaksējoša masāžaCik bieži jūs patiešām atpūšaties un apmeklējat relaksējošu masāžu? Veltīt laiku sev un savai veselībai mūsdienu pasaulē ir īsta greznība. Mēs visi kaut kur steidzamies, mums ir daudz uzdevumu, svarīgu tikšanos un darba. Un aiz šīs ikdienas burzmas ir nogurums, miega trūkums, stress, bezmiegs, galvassāpes un citas sekas.

Ieteicams apturēt tos pie saknes un negaidīt pēdējo brīdi, kad tas kļūst vienkārši nepanesams, lai to izturētu tālāk. Un, lai nesasniegtu šādu stāvokli, regulāri apmeklējiet relaksējoša masāžu un atrodiet aktivitātes, kas ir patīkamas gan jums, gan jūsu ķermenim.

Relaksējoša masāža

Relaksējošā masāžas procedūra atslābina un atjauno katru ķermeņa šūnu. Papildus fiziskajai sastāvdaļai, šī masāža mazina arī psiholoģisko stresu un nomierina nervu sistēmu.

Procedūras būtība ir mērķtiecīga ietekme uz muskuļu mezgliem, stresa punktiem, kā arī refleksoģenētiskajām zonām. Masāžas laikā tiek stimulēta arī serotonīna, dopamīna un endorfīnu  “laimes” hormonu — ražošana.

Svarīgs relaksējošās masāžas atribūts ir aromātiskās eļļas. Tie palīdz īsākā laikā sasniegt dziļāku relaksāciju un pastiprina relaksējošo efektu. Galu galā mēs visi zinām, cik stipri smarža ietekmē mūsu stāvokli un uzņēmību.

Relaksējoša masāža visam ķermenim

relaksējoša masāžaVēl viens interesants fakts ir tas, ka tad, kad cilvēks atrodas pastāvīgā stresā, viņa muskuļi nevar atslābināties pat miega laikā. Uz šī pamata attīstās hronisks nogurums un bezmiegs. Relaksējoša muguras masāža palīdzēs atbrīvoties no šī stāvokļa, palīdzot ķermenim atgūt resursus.

Ja jūtat smagumu kājās, sāpes un diskomfortu, tad jums jāpievērš uzmanība atslābinošai kāju un pēdu masāžai. Uz kājām ir daudz refleksu punktu, kas ir atbildīgi par visu ķermeni un iekšējiem orgāniem. Tāpēc dažreiz pat pēdu akupresūra var jūs pilnībā “atjaunot”.

Galvassāpju, kā arī kakla-plecu rajonā saspringuma sajūtas gadījumā masieris veic atslābinošu kakla masāžu. Kopumā, lai sasniegtu vislabāko rezultātu, ir jāveic visaptveroša pret stresa masāžas procedūra.

Kontrindikācijas

Tāpat kā jebkurai citai procedūrai, relaksējošai masāžai ir arī kontrindikācijas, starp kurām:
• akūtas infekcijas slimības;
• iekaisuma procesi organismā;
• grūtniecība (šajā gadījumā ir vērts veikt masāžu grūtniecēm);
• osteomielīts;
• AIDS;
• tromboze;
• vēzis.

Reģistrējieties relaksējošai masāžai Rīgā un aizmirstiet par pastāvīgu stresu, sāpēm un diskomfortu. Pilnu pakalpojumu klāstu, kā arī atsauksmes par masāžu var redzēt šeit.

whatsapp

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā