(+371) 24 11 24 20
×
day
day

Holistiska masāža — kas tas ir?

Vissvarīgākie mērķi, kuru sasniegšanai cilvēki apmeklē masāžu Rīgā, ir relaksācija un veselības veicināšana. Un šim jautājumam ir jāpieiet visaptveroši, jo cilvēka ķermenis ir neatņemama struktūra, un, ja jūs neaizvērsiet vismaz vienu no tā vajadzībām, diemžēl jūs nejutīsiet atvieglojumu un iekšējo harmoniju.

Vai esat kādreiz dzirdējuši par holistisko pulsācijas masāžu? To bieži sauc arī par palsingu, no angļu valodas vārda pulsing - pulsācija. Bet pati holistiskā masāža ir holistiska sistēma, kurai ir profilaktiska un rehabilitējoša iedarbība uz ķermeni. Kā jūs zināt, tieši ķermenī notiek ietekme uz cilvēka fizisko, garīgo un arī emocionālo komponentu, tāpēc holistiskā masāža ir labākais risinājums, ja vēlaties sasniegt pilnīgu relaksāciju un justies kā veselīgam un atpūtušam cilvēkam.

Ka parādījās holistiska masāža

Holistic Palsing Rīgā

Pulsējošo masāžu 70. gadu beigās izstrādāja Izraēlas osteopāte Tovija Brauninga. Novērojot daudzus pacientus, viņa saprata, ka, lai pilnīgi izārstētu cilvēku no slimības, nepietiek ar to, ka dziedina tikai fiziskā līmenī. Nepieciešama holistiska pieeja, kas ietekmētu arī cilvēka psihoemocionālo stāvokli, jo dažreiz pat mūsu domas ir visu slimību cēlonis.

Studējot Rietumu praktizētājus par strukturālo osteopātiju un kraniosakrālo terapiju, Brauninga sāka meklēt ārstēšanu, kas apvienotu šīs ietekmes. Viņas meklējumi ļāva viņai izveidot pilnīgi jaunu ārstēšanas metodi, kas pazīstama kā holistiskais palsings. Vēlāk šī holistiskā sistēma tika pārdēvēta par holistisko masāžu, un citi speciālisti sāka to izmantot.

Masāžas filozofija

Holistiskajā masāžā cilvēka ķermenis tiek uzskatīts par vienotu sistēmu, kurā visi tā komponenti ir cieši saistīti un savstarpēji apvienoti. Ārstēšana ietver sevi nepieciešamību līdzsvarot salauztos savienojumus, nevis tikai ārstēt slimības simptomus.

Šīs metodes filozofiju var raksturot šādi: "Ciktāl tiek atjaunoti visa organisma resursi kopumā, tiktāl uzlabojas atsevišķās problēmu jomas ". Proti, iet cauri holistiskai masāžas sesijai, tiek izslēgta iespēja atņemt ķermeņa sistēmai iekšējo harmoniju un līdzsvarotību.

Holistiskā palsinga pazīmes

Masāžas metode, ar kuru Brauninga iepazīstināja visu pasauli, attiecas uz ķermeni vērstu terapiju, kur atšķirībā no klasiskās masāžas neizmanto mīcīšanas kustības, bet gan mīkstas vibrācijas un šūpošanos, kur īpaša loma ir kustību amplitūdai un ritmam. Tos izvēlas tikai individuāli saskaņā ar pacienta iekšējo ritmu un tos uztur visu procedūras laiku.

Turklāt palsēšanas laikā masāžas terapeits veic terapeitisko dialogu ar pacientu, noņemot smaguma sajūtas un bloķējumus ne tikai ķermenī, bet arī prātā.

Kopumā holistiskās masāžas ietekmi var iedalīt 3 zonās:

 1. Ķermeņa — masāžas, osteopātisko un manuālo paņēmienu izmantošana.
 2. Psiholoģiska — terapeitiskā dialoga izmantošana emocionālās un psiholoģiskās harmonijas atjaunošanai.
 3. Enerģētiska — nodrošina cilvēka ķermeņa sistēmu darba sinhronizāciju, kā arī personības apzinātas un neapzinātas daļas, kas palīdz arī psihosomatisko traucējumu ārstēšanā.

Holistiska masāža ir ieteicama šādos gadījumos:

 • stress, pārslodze, depresija;
 • bezmiegs;
 • cerebrālā trieka, autisms;
 • psihosomatiski traucējumi;
 • hormonālie traucējumi;
 • rehabilitācija pēc insulta / sirdslēkmes.

Pulsējoša masāža ir kontrindicēta, ja ir:

 • saišu un cīpslu traumas, lūzumi;
 • infekcijas slimības;
 • sirds un asinsvadu slimības;
 • diabēts.

Masāžas salonā GURU DAS SPA® masāžas laikā tiek izmantota holistiska, tas ir, visaptveroša pieeja, kad visas kustības, tehnikas un manipulācijas ir vērstas uz pilnīgu ķermeņa relaksāciju un atjaunošanu. Jūs varat uzzināt vairāk par visiem masāžas veidiem un izmaksām sadaļā "Masāžu cenas".

whatsapp

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā