(+371) 24 11 24 20
×
day
day

Kāpēc jums ir jāpievērš uzmanība ķermeņa hiromasāžai?

Salīdzinot ar visām masāžas metodēm un paņēmieniem, hiromasāža stipri izceļas. Varbūt jūs jau esat dzirdējuši par to vairāk nekā vienu reizi, jo bieži to arī sauc par spāņu masāžu. Šī tehnika kļuva pazīstama, pateicoties sava amata meistaram profesoram Enrike Kastells Garsia, slavenajam spāņu speciālistam, kurš izstrādāja unikālu masāžas paņēmienu, kas kļuvis populārs visā pasaulē, - hiromasāža.

Kā hiromasāža atšķiras no parastas masāžas?

ČiromasāžaHiromasāža ir unikāla tehnika, kas nodrošina ne tikai relaksējošu efektu, piemēram, ka klasiska ķermeņa masāža, bet arī dziedinošo efektu visam ķermenim. Ķermeņa hiromasāža labi darbojas uz visu muskuļus saistošo aparātu, kā arī labvēlīgi ietekmē cilvēka psihoemocionālo stāvokli.

Tāpēc, ja no masāžas vēlaties vairāk nekā tikai relaksāciju un atpūtu, šajā gadījumā labāk izvēlēties ķermeņa hiromasāžu. Ja pievēršat īpašu uzmanību arī sejai, vēlaties sasniegt atjaunojošu efektu un novērst priekšlaicīgu ādas novecošanos, tad jāpievērš uzmanība arī sejas hiromasāžai. Vairāk par to var lasīt šeit.

Hiromasāžas tehnika

Spāņu masāža tiek veikta tikai ar rokām, neizmantojot nekādus citus rīkus vai līdzekļus. Vissvarīgākais hiromasāžas princips ir vienlaicīga ietekme uz ķermeņa limfātisko, asinsrites un nervu sistēmu, kā arī aktīva muskuļu un locītavu izpēte. Tā kā hiromasāža sastāv no liela skaita tehnikas, masāžas meistars pats, atkarībā no klienta stāvokļa, izvēlas nepieciešamās kombinācijas. Katrs hiromasāžas seanss, pateicoties šai pieejai, jums būs pilnīgi individuāls un unikāls.

Ķermeņa hiromasāžas galvenā atšķirīgā iezīme ir plastika. No ārpuses šī masāža izskatās kā deja, bet patiesībā visas kustības ir skaidras, precīzas un intensīvas.

Lūdzu, ņemiet vērā: aptuveni pusstundu pirms un 2 stundas pēc ķermeņa hidromasāžas neko neēst. Arī pēc masāžas ieteicams paņemt 1-1,5 litrus tīra dzeramā ūdens, kas jums būs jādzer nelielās porcijās.

Hiromasāžas praksē ir vairākas jomas: miotensīva, hemolimfatiska un neirosedatīva. Tām visām ir sava ietekme un tās ir atbildīgas par noteiktām funkcijām. Tātad hemalimfātiskās metodes ir atbildīgas par ādas atjaunošanos, miotensīvās – par muskuļiem un locītavām, un neirosedatīvās – par enerģijas kanāliem un psihoemocionālajiem komponentiem.

Cik bieži jums būtu jāapmeklē hiromasāžas seansi?

Profilaksei, pietiks apmeklēt hiromasāžas procedūru 1-2 reizes mēnesī.

Vecumā no 25 līdz 35 gadiem ir ieteicams veikt 10 hiromasāžas procedūru kursu divas reizes gadā. Kursa beigās, lai saglabātu efektu, procedūras būs jāveic 2 reizes mēnesī.

Sākot no 35 gadu vecuma, ieteicams apmeklēt spāņu masāžas seansus trīs reizes gadā, kurss ir 10-15 procedūras. Arī kursa beigās ieteicams veikt atbalstošas procedūras 2-3 reizes mēnesī.

Reģistrējieties masāžai Rīgā GURU DAS SPA® studijā un saņemiet maksimālu labumu un prieku. Novērtējiet savu laiku un veselību!

whatsapp

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā