(+371) 24 11 24 20
×

Sejas masāža: veidi un priekšrocības

Aukstās ziemās sejas ādai ir nepieciešama lielāka kopšana un barošana nekā jebkad agrāk. Aukstā temperatūra negatīvi ietekmē tā stāvokli, kā arī veicina priekšlaicīgu novecošanos un grumbu parādīšanos. Manuāla sejas masāža, iespējams, ir labākais veids, kā ne tikai atbrīvoties no grumbām, bet arī tonizēt ādu, palielināt ādas elastīgumu un padarīt seju, vēl svaigāku un izsmalcinātu. Sejas kopšanai vajadzētu būt katras meitenes un sievietes pienākumam. Regulāri apmeklējot sejas masāžu, jūs nākotnē varēsiet uz visiem laikiem aizmirst par ļenganu ādu un dažādām ķirurģiskām iejaukšanās procedūrām.

Kāda priekšrocības ir sejas masāžai?

Sejas masāža stimulē asinsriti. Sakarā ar to ādas atjaunošanas procesi organismā notiek ātrāk, un tā kļūst tonizētāka un elastīgāka. Masāža arī novērš pietūkumu un grumbiņas uz sejas. Tātad, ja jūs uztrauc vismaz viena no iepriekšminētajām problēmām, sejas masāža jums būs īsts patīkams glābiņš. Atšķirībā no tā saucamajām “skaistuma injekcijām” un citām kosmētiskajām procedūrām, kuras bieži veic izmantojot dažādas injekcijas un rada sāpes.

Kā pareizi veikt sejas masāžu

Nav vienas patiesas tehnikas sejas masāžas veikšanai. Katrs meistars izmanto savas metodes un paņēmienus, individuāli izvēloties kompleksu savām vajadzībām. Tā var būt kā atjaunojoša sejas masāža, to sauc arī par “pretnovecošanās sejas masāžu”, “pretgrumbu sejas masāžu” vai profilaktisko, kas palīdzēs jums saglabāt seju perfektā stāvoklī. Atšķirībā no kosmētiskiem, masāžas saloni Rīgā ir vairāk orientēti uz klientu, jo meistari paši var individuāli izvēlēties sejas masāžas paņēmienus, nevis strādāt pie kārtējās populāras procedūras.

Bet, neskatoties uz procedūras individualitāti, ir noteiktas prasības, kā veikt sejas masāžu, lai sasniegtu maksimālu efektu.

• Pirms masāžas obligāti jānomazgā visa sejas kosmētika un jānotīra āda
• Labi jāsasilda sejas āda, lai poras plaši atvērtos
• Uz sejas jāuzklāj īpaša krēmu vai masāžas eļļa, lai būtu vieglāk slīdēt uz ādas
• Jāveic sejas masāža tikai pa masāžas līnijām

массаж лица

Sejas masāžas veidi

Sejas masāžas tehnikas ir ļoti dažādas. Masieri pastāvīgi pilnveido savus paņēmienus, izstrādā jaunas tehnikas un katru reizi cenšas uzlabot savu procedūru.

Tagad ir daudz pasaulē atzītu masāžas paņēmienu, ieskaitot vakuuma sejas masāžu, japāņu sejas masāžu (šiatsu), limfodrenāžas sejas masāžu un citas.

Apskatīsim tos tuvāk:

Vakuuma sejas masāža
Šis masāžas veids tiek veikts, izmantojot īpašas burciņas, kas uz sejas rada vakuumu. Vakuuma sejas masāža palīdz noņemt sīkas grumbiņas, mazināt zilumus zem acīm un izlīdzināt ādas struktūru.

Japāņu sejas masāža (šiatsu)

Visticamāk, ka tā nav masāža, bet sejas akupresūra, kas tiek veikta ar pirkstu spiediena palīdzību uz sejas nervu galiem. Akupresūras sejas masāža uzlabo asinsriti un sejas ādu, mazina pietūkumu un uzlabo ādas elastību.

Limfodrenāžas sejas masāža
Limfodrenāžas masāža var būt gan manuāla, gan aparatūras. Starp šiem veidiem praktiski nav atšķirību. Limfodrenāžas sejas masāža palīdz atbrīvoties no tumšiem lokiem zem acīm, stimulē mikrocirkulāciju un limfas aizplūšanu, kas savukārt palīdz atjaunot ādas elastību un tonizēt sejas muskuļus.

Sejas masāža GURU DAS SPA

массаж лицаMasāžas salonā GURU DAS SPA mēs izmantojam autores sejas masāžas paņēmienu, kas nav līdzīgs nevienam standarta pakalpojumam citās masāžas salonos. Masāžas “GURU DAS FACE MASSAGE” īpatnība ir vairāku paņēmienu simbioze, to skaitā: SuperLift mioplastiskā masāža, neiro-sedatīva sejas masāža, hemolimfātiskās drenāžas masāža, kā arī sejas strukturālā masāža un pieres un periorbitālās zonas dziļas muskuļu relaksācijas tehnika. Pateicoties speciāli izstrādātam procedūru kopumam, sejas masāža GURU DAS SPA uzlabo ādas vispārējo stāvokli, tonizē, atslābina, kā arī piešķir elastību un sniedz lifting-efektu jūsu sejai.

Uzziniet vairāk par masāžu Rīgā salonā GURU DAS SPA, pateicoties daudzajām atsauksmēm gan mūsu vietnē, gan Google sistēmā.
Gaidīsim jūs masāžas kabinetā pa adresi: A. Čaka iela, 33; masāžas telpa 201.

whatsapp

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Cookie politiku

×