(+371) 24 11 24 20
×

Manuālā terapija Rīgā. Kāds ieguvums no manuālas masāžas

Manuālā terapija ir viena no efektīvākajām mugurkaula un locītavu ārstēšanas metodēm kopš seniem laikiem. Tās darbība ir vērsta uz sāpīgu sajūtu novēršanu ķermenī, ko izraisa mugurkaula, locītavu, nervu, saišu un muskuļu pārspriegums.

Kopš 1990. gada šī procedūra tika, atzīta par oficiālu, un tiek izmantota medicīniskiem mērķiem, jo ​​līdz tam laikam mugurkaula manuālā terapija tika uzskatīta par netradicionālu medicīnu.

Termins “manuālā terapija” nāk no latīņu vārda manus, kas nozīmē roka vai plauksta, kā arī therapia — ārstēšana, tātad burtiski tulkojot, manuālo terapiju var atšifrēt kā ārstēšanu ar rokām. Šo procedūru veic tikai apmācīts speciālists (manuālais terapeits) tikai ar rokām.

Manuālās terapijas pamatā ir senās austrumu tehnikas, kas ne tikai ietekmēja ķermeņa daļas, bet arī pozitīvi ietekmēja iekšējos orgānus. Senie ķīnieši bija pārliecināti, ka sāpju novēršanas un dziedināšanas efekts tika panākts tāpēc, ka manuālā masāža atjaunoja enerģijas līdzsvaru visā ķermenī.

Kā rodas smaguma sajuta un sāpes?

мануальный массажTieši mūsu mugurkauls kļūst par galveno visu slimību avotu. Tiklīdz tiek pārvietots tikai viens skriemelis, visa skriemeļa sadaļa sāk pārkārtoties. Dažreiz šie pārkārtojumi ir ļoti svarīgi, taču vairumā gadījumu tie var izraisīt nopietnas slimības un stipras sāpes.

Ievērojamais fakts ir, ka katrs skriemelis ir atbildīgs par noteiktu mūsu ķermeņa daļu. Piemēram, ja jūs uztrauc migrēna, tad tas var būt saistīts ar 1-2 vai 6-7 skriemeļu pārvietošanu, elpas trūkums un sirdsdarbības traucējumi - tad jums jāmeklē problēmas mugurkaula krūšu daļā.

Cēlonis šīm izmaiņām var būt mazkustīgs dzīvesveids, spēcīgas slodzes uz mugurkaulu (svara celšana utt.), kā arī sporta traumas.
Kad tiek traucēta mugurkaula biomehānika, tā sāk ievērojami samazināt tā efektivitāti. Sāk parādīties pārslodzes, nervi un asinsvadi ir satverti. No nervu satvēruma sāk parādīties stipras sāpes, un no asinsvadu saspiešanas - asinsrites pasliktināšanās ķermenī un iekšējos orgānos.

Mugurkaula manuālā masāža: ieguvums

Manuālā masāža var palīdzēt atjaunot pareizu muskuļu un skeleta sistēmas darbību, kā arī atbrīvoties no sāpēm. Papildus manuālā masāža Rīgā:
• atjauno pareizu iekšējo orgānu stāvokli
• uzlabo asinsriti
• stabilizē locītavu kustīgumu
• mazina nogurumu
• palielina muskuļu tonusu
• stimulē vielmaiņas procesus

Tas ārstē arī tādas slimības kā artroze, osteohondroze, išiass, migrēna, plecu-lāpstiņu periartrīts, sēžas neiralģija un citas.
Lai pilnībā pabeigtu atveseļošanās kursu, jums būs nepieciešami vidēji 8-10 masāžas seansi.

Kā notiek mugurkaula manuālā terapija?

мануальный терапевтKā minēts iepriekš, mugurkaula manuālo terapiju veic tikai ar speciāli apmācīts speciālists ar rokām. Manuālais terapeits Rīgā izmanto gan mīkstas manipulācijas paņēmienus, gan spēka paņēmienus (retos gadījumos), gan pagriešanas kustību un “vilkšanu”. Sakarā ar to tiek radīts “patīkamu sāpju” un atvieglojošu sajūtu efekts. Manuālās terapijas seansa laikā jūs varat dzirdēt, kā kraukšķ locītavas un starp skriemeļu diski. Nebaidieties no šīm skaņām un sajūtām, jo ​​tas nozīmē, ka visas jūsu locītavas atgriežas sava vietā un beigās jūs jutīsiet tikai vieglumu un relaksāciju.

 

 

 

Indikācijas manuālai terapijai


Ja jūs uztrauc muguras sāpes, muskuļu krampji, diskomforts kakla vai apkakles zonā un citās mugurkaula daļās, izvirzījums un citi iepriekš minētie simptomi vai slimības, tad jums jāsazinās ar manuālo terapeitu. Manuālā terapija ir ieteicama arī cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu, lai novērstu patoloģiju rašanos.

Masāža GURU DAS SPA

Pateicoties unikālajai autortehnikai, kuras pamatā ir 17 starptautiski atzīti paņēmieni, ieskaitot manuālās masāžas paņēmienus, masāža Rīgā salonā GURU DAS SPA labvēlīgi ietekmē visu ķermeni. Individuāla pieeja nodrošinās jums nepieciešamo masāžas intensitāti un sniegs jaunas patīkamas sajūtas. Masāžas cenas, kā arī visu pakalpojumu klāstu var uzzināt sadaļā “Pakalpojumi un Cenas”.

Reģistrējieties masāžai un uzdāviniet sev jaunu dzīvi bez sāpēm un diskomforta.

whatsapp

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Cookie politiku

×