(+371) 24 11 24 20
×

Masāža grūtniecēm: vai tā ir ieteicama un kādi ir ieguvumi?

Grūtniecība ir viens no svarīgākajiem periodiem katras sievietes dzīvē. Taču līdz ar mazuļa gaidīšanas satraukumu sievietes ķermenī notiek vairākas izmaiņas, kas negatīvi ietekmē viņas veselību.

Bieži sievietes pavadoņi grūtniecības laikā ir strijas, pietūkums, varikozas vēnas, kāju smagums, kā arī sāpes locītavās un mugurā.

Lai atvieglotu grūtniecības gaitu un justos ērti šajā sarežģītajā dzīves periodā, topošās māmiņas apmeklē sagatavošanās kursus vai pierakstās uz masāžu grūtniecēm. Bet vai masāža ir pieļaujama grūtniecēm, un vai tā nekaitēs bērnam?

Masāža grūtniecības laikā

Lai gan pastāv daudz mītu par grūtnieču masāžu, tā joprojām ir ne tikai noderīga, bet arī nepieciešama procedūra topošajām māmiņām. Daudzas sievietes grūtniecības laikā atsakās apmeklēt masāžu, jo baidās, ka meistars varētu kaitēt mazulim. Taču, ja jūs vēršaties pie īsta profesionāļa, tad jums nav par ko uztraukties.

Grūtnieču masāžas laikā masieris neveic klauvēšanas vai sišanas kustības savā tehnikā. Masāžas seanss tiek veikts nepiespiestā atmosfērā, izmantojot saudzīgas tehnikas, kas palīdzēs jūsu ķermenim pilnībā atslābināties.

Katram grūtniecības posmam ir sava masāžas tehnika. Ja, piemēram, pirmajā trimestrī ir labāk atteikties no iedarbības uz jostas zonu, tad pēdējā trimestrī tas kļūst praktiski nepieciešams.

Muguras un kāju masāžu grūtniecēm var veikt jebkurā grūtniecības posmā, jo tas palīdz atslābināties un mazināt sāpes.

массаж во время беременности

Ieguvumi no masāžas grūtniecības laikā

Ir vērts atzīmēt, ka jostas zonas masāža grūtniecēm ne tikai mazina muguras sāpes, bet tai ir arī vairākas citas noderīgas īpašības.

Masāžas procedūra ievērojami samazina striju risku, jo uzlabojas asinsrite. Un kā zināms, pateicoties labai asinsritei organismā āda kļūst elastīgāka, kas savukārt ļauj tai saglabāt jaunību visā grūtniecības laikā. Īpaši masāža ir aktuāla grūtniecēm, kuras turpina strādāt, jo aiz karjeras sasniegumiem slēpjas milzīgs stress. Bet pat viena masāžas procedūra grūtniecēm palīdzēs atslābināties, uzlabot miegu un mazināt stresu. Regulārs masāžas procedūru apmeklējums arī palīdzēs cīnīties ar varikozi un tās simptomiem.

Pirms pierakstīšanās uz masāžu grūtniecēm noteikti konsultējieties ar savu ginekologu, jo var pastāvēt ar jūsu veselības stāvokli saistīti ierobežojumi.

Palutiniet sevi ar patīkamu procedūru, kā arī nodrošiniet labumu sev un savam mazulim, apmeklējot masāžu Rīgā salonā GURU DAS SPA®. Cenas masāžai ir sadaļā “Pakalpojumi un cenas”.

whatsapp

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Cookie politiku

×