(+371) 24 11 24 20
×

Muguras masāža osteohondrozes gadījumā

Diezgan bieži ir gadījumi, kad klienti apmeklē masāžas salonus Rīgā, sūdzoties par muguras sāpēm. Visbiežāk iemesls ir mugurkaula kakla daļas osteohondroze. Masāža kakla osteohondrozes gadījumā tiek uzskatīta par vienu no efektīvākajiem slimības ārstēsanas un profilakses veidiem. Šī procedūra atslābina muskuļus, kas darbojas gar mugurkaulu, tādējādi ļaujot diskiem viegli atjaunoties un izlīdzināt stāju. Jāpiemin, ka klasiskā masāža visticamāk ievērojami neietekmēs ārstēšanu, jo tā neietver visas masāžas tehnikas.

Kāpēc rodas osteohondroze?

массаж при остеохондрозе

Visbiežāk osteohondroze rodas tiem cilvēkiem, kuriem ir mazkustīgs dzīvesveids, jo īpaši tas attiecas uz biroja darbiniekiem, autovadītājiem un citiem. Tādēļ ka muguras muskuļi praktiski netiek nodarbināti, tie sāk atrofēties, kas galu galā noved pie sliktas asinsrites, pietūkuma un tālāk pie osteohondrozes.

Muguras masāža osteohondrozes gadījumā

Kā iepriekš minēts, masāža kakla zonā osteohondrozes gadījumā atslābina muskuļus, taču tās funkcionalitāte ar šo nebeidzas. Terapeitiskā masāža uzlabo asinsriti kaklā, galvā un muguras smadzenēs, kā arī novērš sāpes un “saspiešanas” sajūtu.

Kā veikt muguras masāžu osteohondrozes gadījumā?

Ja jums ir mugurkaula kakla daļas osteohondroze, jums nepieciešama mugurkaula kakla daļas masāža (kakla masāža) un muguras masāža. Lai padarītu šo procedūru nesāpīgu, labāk ir nekavējoties veikt profesionālu masāžu Rīgā, nevis pašam ārstēties mājās.

Kakla masāža osteohondrozes gadījumā tiek veikta, sākot no kakla apkakles zonas, pakāpeniski pārejot uz muguras lejasdaļu un pēc tam uz gūžas muskuļiem. Masierim rūpīgi jāizmasē visi muskuļi, lai muguras terapeitiskā masāža sniegtu vajadzīgos rezultātus.

Masāžas sākumā masieris veic vieglas glāstošas kustības, lai sajustu visas problemātiskās vietas. Tad kustības kļūst intensīvākas, lai atrastu sāpju avotus. Ir svarīgi minēt, ka muguras masāžas laikā netiek ietekmēts pats mugurkauls. Veicot kakla masāžu osteohondrozes gadījumā, masieris izmanto dažādas tehnikas, ieskaitot glāstīšanu, berzēšanu, pieklauvēšanu un pataustīšanu.

Pēc muguras sasilšanas masieris sāk to mīcīt un virza kustības no kakla uz muguras lejasdaļu.

Pēc šo manipulāciju pabeigšanas masieris turpina pieklauvēt un viegli sist, lai stimulētu asinsrites plūsmu.

Masāžas sesija beidzas ar iedarbību uz kakla apkakles zonu. Neatkarīgi no tā, kurā daļā ir lokalizētas sāpes, kakla apkakles zonas masāža tiek veikta pēc iespējas uzmanīgāk un precīzāk. Beigās vieglas kustības atgādina relaksējošu masāžu, lai pēc sesijas jūs sajustu vieglumu un pilnīgas relaksācijas stāvokli.

массаж при остеохондрозе

Kontrindikācijas masāžai osteohondrozes gadījumā

Masāžai mugurkaula osteohondrozes gadījumā ir sekojošas kontrindikācijas:

  • tromboze
  • onkoloģiskās slimības
  • jebkuras dabiskas izcelsmes audzēji
  • ādas, muskuļu un locītavu iekaisuma slimības
  • tuberkuloze
  • osteomielīts
  • seksuāli transmisīvās slimības
  • sirds kaites
  • diabēts
  • asins slimības

Ja jums nav iepriekš minēto slimību, tad droši varat apmeklēt masāžu osteohondrozes novēršanai vai ārstēšanai Rīgā.

whatsapp

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Cookie politiku

×